sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: „Nie potrafiliśmy udowodnić wyższości”

Michał Świerżyński, 15.12.2011; 17:39

Konferencja prasowa po meczu pucharowym

Po wtorkowym meczu Copa del Rey w Cádiz, gdzie Valencia bezbramkowo zremisowała z trzecioligowym zespołem reprezentującym to miasto, trener Unai Emery próbował doszukiwać się pozytywów i usprawiedliwiać drużynę z marnego rezultatu.

Na pomeczowej konferencji prasowej Bask zaznaczył, że jest „zadowolony z pracy wykonanej przez zespół”. „Nie potrafiliśmy udowodnić naszej wyższości, jednak trzeba pracować nad tym, aby w kolejnych meczach była ona widoczna. Zagramy mecz w Walencji i pokażemy, że jesteśmy lepsi przechodząc do następnej rundy”.

Emery zwierzył się dziennikarzom, że spodziewa się ciężkiego meczu: „Wylosowaliśmy drużynę z wielkimi chęciami na awans, bardzo zmotywowaną, której kształt przewyższa poziom swojej ligi. Mieliśmy wielki szacunek do rywali, pamiętając o ich kontratakach, które potrafiliśmy powstrzymać”.

Mister opowiedział również o elementach gry Valencii, które należy poprawić. Zaliczył do nich rzuty z autu oraz współpracę na boisku z Adurizem. „Mieliśmy swoje okazje, ale nie potrafiliśmy ich wykorzystać, co nie może przydarzyć się nam w meczu rewanżowym” - skomentował, zauważając powagę sytuacji, w której znalazła się Valencia.

Na koniec, szkoleniowiec pochwalił grę Daniego Parejo i Évera Banegi. Wyraził zadowolenie z powrotu tego drugiego po ciężkiej kontuzji, wskazując, iż drużyna potrzebowała argentyńskiego pomocnika, aby kreował grę Los Ches.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Matito15.12.2011; 17:51
Komentarz w wp
Szczerze mowiąc to zasłużył sobie na to poprzez swoje aroganckie wypowiedzi na temat większości rywali z którymi ten śmieszny klub grał w ostatnich miesiącach. Do tego podczas meczu z Realem o Superpuchar Hiszpanii rzucał się na wszystkich z drużyny przeciwnej jak dresiarz i przy okazji wyzywał Ozila oraz jego religię. Dobrze tak zarozumialcowi. Oby już nie wrócił na boisko!

Boże takiego idiotę to bym chyba zabił. Jak się można cieszyć z czyjeś kontuzji. Nasz kraj schodzi na psy.Gada że jeszcze ozila przezywał jak Boże Co jak co ale Villa zawsze miał szacunek do wszystkich i nie był typem gwiazdeczki ale Pedaldo
2. los ches15.12.2011; 20:58
los chesA co ma piernik do wiatraka???
To nie ten news!
3. Vicente7315.12.2011; 23:54
Vicente73Nie weim, czy zuważyliście, ale Emery zawsze jest "zadowolony z pracy wykonanej przez zespół", bez względu na styl i rezultat. Mistrzem motywacji to on nie jest, co widać aż nadto po grze naszych gwiazdek... No i poznałem też przyczyne ostatnich niepowodzeń: źle wyrzucane rzuty z autu! :)))) Normalnie Unai nam zwariował...