sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Piłkarze przed decydującym starciem

Dominik Piechota, 06.12.2011; 20:17

Tino Costa, Topal i Alves wierzą w awans!

We wtorek odbędzie się pojedynek pomiędzy Chelsea a Valencią. Spotkanie w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej Champions League zadecyduje o awansie. Kilku zawodników Valencii CF postanowiło zabrać głos przed starciem z londyńską Chelsea.

Jako pierwszy wypowiedział się Tino Costa. Argentyńczyk wyznał, że zespół zagra z określonym pomysłem na zwycięstwo, a kluczem do wygrania rywalizacji ma być rozpracowanie rywala. Rozgrywający zaznaczył, że rywalizacja będzie niezwykle trudna, ale jeżeli zespół wykorzysta swoje atuty, to jest w stanie awansować. Tino sądzi, że drużyna jest odpowiednio przygotowana, bo przez ostatnie tygodnie specjalnie nastawiała się na mecz z Chelsea.

Pomocnik odniósł się także do rywalizacji z byłym zawodnikiem Valencii - Juanem Matą. Lewonożny zawodnik uważa, że dla Juana i zespołu będzie to wyjątkowy pojedynek, ale trzeba szczególnie uważać na byłego zawodnika "Nietoperzy", bo w tym roku jest w świetnej formie.

Kolejnym pomocnikiem, który zabrał głos jest Mehmet Topal. Turek piątkowego wieczoru został ojcem. Urodził mu się syn. Mehmet powiedział, że bardzo chciałby być ze swoją żoną i dzieckiem, ale obecnie priorytetem jest drużyna. Defensywny pomocnik podkreślił, że bardzo tęskni za rodziną, jednak ma świadomość, że musi pomóc klubowi w awansie do kolejnej fazy Champions League. 25-latek przyznał, że koncentruje się tylko na meczu z Chelsea, ale po powrocie do Walencji będzie chciał jak najszybciej spotkać się z najbliższymi.

Ostatnim zawodnikiem, który odniósł się do wtorkowego pojedynku jest Diego Alves. Bramkarz cieszy się na mecz z angielskim zespołem i apeluję do kolegów z zespołu o koncentrację oraz motywację. Brazylijczyk sądzi, że w drużynie nie brakuje pewności siebie i każdy da z siebie wszystko. Gracz sprowadzony z Almerii zaznaczył, że zespół podchodzi do spotkania w bardzo dobrej formie i jest w stanie przedłużyć szczęśliwą passę.

Alves powiedział również, że wszyscy mają ufność do swoich umiejętności oraz koncepcji Emery'ego. Zawodnik cieszy się, że półtora tysiąca fanów zdecydowało się przyjechać do Londynu i jest pewien, że ich obecność będzie można odczuć na stadionie.

Spotkanie rozpocznie się za kilkadziesiąt minut! Oby przewidywania zawodników się spełniły, a Valencia wywalczyła zasłużony awans!

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. fischerVCF06.12.2011; 20:21
fischerVCFMy też wierzymy ;)
2. Argentinamen06.12.2011; 20:25
ArgentinamenAmunt !! Jesteśmy w stanie wygrać !
3. Joaquin06.12.2011; 20:27
JoaquinStało się, za 20 minut wchodzimy i wygrywamy! :)

AMUNT VALENCIA!