sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ricardo Costa: "Jeśli mnie chcą, to zostaję"

Michał Świerżyński, 02.12.2011; 23:29

Portugalczyk w trudnej sytuacji

Ricardo Costa odwiedził klub kibica Valencii w Chulilla, gdzie został zapytany o swoją niepewną pozycję w zespole i możliwość odejścia w najbliższym okienku transferowym. Z tonu jego wypowiedzi da się wyczytać chęć dalszej gry dla Blanquinegros.

O potencjalnym transferze obrońca stwierdził, że: "to ludzie odpowiedzialni za politykę transferową klubu zadecydują, czy zostaję czy nie. Jeśli mnie tutaj chcą to zostaję, bo bardzo chciałbym dalej grać w Valencii, to mój cel".

Stoper określił swoje ostatnie cztery miesiące w drużynie, podczas których zagrał tylko dwa razy jako bardzo trudne. "Dla zawodnika takiego jak ja, który jest przyzwyczajony do częstych występów, taka sytuacja nie jest łatwa, ale takie jest życie. Z takich sytuacji trzeba wyciągać wnioski, zaakceptować je i dalej iść naprzód. My, zawodowcy, musimy być przygotowani tak na dobre, jak i na te gorsze chwile".

Na koniec Costa dodał, że jest już wyleczony i czuje się dobrze, ale tym, który decyduje czy będzie grał, jest Mister. "Czuję się bardzo zmotywowany, aby ciężko trenować i w ten sposób spróbować wywalczyć miejsce w drużynie" - powiedział środkowy obrońca.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. staste7703.12.2011; 01:47
staste77Dobrze, że jest już wyleczony, bo w najbliższym czasie trzeba będzie dać trochę odpocząć naszej parze środkowych obrońców.
Warto wypróbować go razem z Ramim.
2. los ches03.12.2011; 07:18
los chesHm, dobrze, że odmieniło mu się.
Po chwilowym buncie ,zrozumiał, że jest rezerwowym.
Jeżeli Emery wybaczy mu ostatni wybryk to będzie z niego duzo pożytku.
3. Vicente7303.12.2011; 13:56
Vicente73Nie będzie pożytku z Ricardo, bo "Mister" woli stawiać na Dealberta, więc Costa zostanie spuszczony w kiblu, k... mać... To skandal, że na Costę nie stawia jako na wartościowego rezerwowego dla duetu R-R. Zapomniał "Mister" (celowo w cudzysłowiu, bo żaden z niego Mister), kto był najlepszym obrońca Valencii w zeszłym sezonie.
4. Vicente7303.12.2011; 14:00
Vicente73Aha, i propozycja na następną sondę:

Który z graczy powinien byc pierwszym zmiennikiem dla duetu Rami - Ruiz:

a) Ricardo Costa
b) Angel Dealbert
c) Hadwiges Maduro
d) Mehmet Topal
e) jakiś małolat z Mestallety