Udane występy Paco oraz Isco

Zdzisław Lewicki, 24.04.2011; 22:30

Raport z meczów młodzieżowców

W minionym tygodniu dwójka wychowanków wyjechała na zgrupowania reprezentacji. Isco zaliczył asystę w spotkaniu kadry U-20, Paco strzelił gola w jednym z meczów kadry U-19.

W towarzyskim spotkaniu rozgrywanym we Włoszech, reprezentacja Hiszpanii do lat 20 pokonała gospodarzy (1:0). Gola na wagę zwycięstwa strzelił w końcówce zawodnik Barcelony Cristian Tello, do którego podawał wcześniej Isco Alarcón (21.04.1992).

Piłkarze w kategorii wiekowej niższej o stopień wzięli udział w Międzynarodowym Turnieju w Porto. Paco Alcácer (30.08.1993) zdobył bramkę w zremisowanym spotkaniu z Portugalią (1:1). W następnych meczach Hiszpanie przegrali z Francją (0:1, 90 minut Paco) i wygrali z Rosją (3:1, 72 minuty).

Kategoria: Reprezentacje | RFEF skomentuj Skomentuj (2)