VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery czeka na Tino

Arkadiusz Bryzik, 14.01.2011; 16:48

Krótka wypowiedz trenera

Unai Emery na dzisiejszej konferencji prasowej stwierdził, że Tino Costa już niebawem wróci do gry. Zdaniem trenera, piłkarz ten jest bardzo ważnym ogniwem zespołu i jego brak na boisku jest zawsze zauważalny.

"Tino ćwiczył już wraz z innymi piłkarzami, jutro dowiemy się, czy będzie w stanie wystąpić w meczu z Deportivo. Jest dla nas bardzo ważnym zawodnikiem".

Emery zaapelował również do kibiców:

"Musimy zachęcić naszych fanów do tego, by oni zachęcali nas. Teraz gramy dwa mecze z rzędu na własnym boisku. To doskonała okazja. Nie myślimy jednak o Maladze, teraz to Deportivo jest naszym przeciwnikiem. Deportivo miało zły początek sezonu, ale obecnie prezentują się całkiem dobrze" - stwierdził Emery.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Venithil15.01.2011; 13:32
Chyba wszyscy czekamy na Tino... Przyznam szczerze z początku w zasadzie w niego nie wierzyłem, ale to naprawdę porządny piłkarz, z pewnymi zdolnościami w defensywie, niezgorszymi warunkami fizycznymi, dobrym uderzeniem i dobrymi stałymi fragmentami gry.
Od strony technicznej niezły, niestety brakuje mu swobody w rozegraniu - a to oznacza, ze w tej chwili w zasadzie żaden nasz piłkarz tej swobody, genialnego przeglądu pola czy nieoczekiwanych, niemożliwych do przecięcia podań (2/3+) razy w meczu nie ma.

I cierpią na tym wszyscy.
2. woker18216.01.2011; 10:51
woker182Myślę, że nikt się po Tino nie spodziewał tego co tutaj robi... Jest jednym z najlepszych zawodników, a w środku nie ma sobie równych, nawet pieśni pochwalne ku Banedze gdzieś zanikły.
3. arosot3216.01.2011; 12:02
http://www.starswin.jun.pl/ pewne mecze na dzis dodane!zapraszam!