VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ricardo Costa: "Rami to doskonały obrońca"

Szymon Witt, 30.12.2010; 11:35

Portugalczyk o nowym nabytku Valencii

Adil Rami już wkrótce ma dołączyć do drużyny Valencii. Z obecnej ekipy Nietoperzy nikt nie zna lepiej obrońcy Lille niż jego były partner z obrony - Ricardo Costa. Portugalczyk pozytywnie ocenia pomysł zatrudnienia Ramiego przez działaczy Los Ches.

„Kiedy dobry piłkarz przychodzi do klubu, to zawsze dobra wiadomość. W tym przypadku, jeżeli transfer Ramiego do Valencii zostanie potwierdzony, uważam to za dobrą nowinę, on jest doskonałym obrońcą i ważnym partnerem” – powiedział Costa.

Portugalski defensor podkreślił, że w Lille razem z Ramim udanie tworzyli duet stoperów i ma nadzieję, że tak samo będzie w Valencii. Costa wyznał, że francuska prasa uznała ich za „jednych z najlepszych obrońców w rundzie wiosennej Ligue 1”.

„Rami powinien dołączyć do Valencii, tak samo jak ja to zrobiłem, tutaj każdy piłkarz prezentuje świetną jakość. Myślę, że to dla Ramiego życiowa szansa, dostać się do takiego klubu jak Valencia. Podobało mi się w Lille, to dobry klub, ale Valencia to krok naprzód w karierze zawodnika. Rami jest wspaniałym piłkarzem, bardzo fizycznym, z wielką chęcią rozwoju i adaptacja do drużyny nie będzie dla niego trudna. W tym klubie wszyscy gracze, którzy profesjonalnie traktują swoje obowiązki, nie mają problemów z aklimatyzacją. I Rami także nie będzie miał, bo wiem, że to wielki profesjonalista” – zakończył Costa.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. Flaku30.12.2010; 11:58
Hmmm, czy tylko mi robi się ciepło na serduszku jak czytam takie wypowiedzi naszych piłkarzy ? :)
2. Vicek30.12.2010; 12:30
Grali juz wczesniej razem i tworzyli bardzo udany duet czyli według mnie bedzie to bardzo udany transfer :D. Juz niemoge sie doczekać chwili kiedy transfer bedzie pewny na 100 %. Skoro R.Costa jest podporą naszej obrony to Rami powinien tylko dodać pewności i stabilności naszej defensywy. Jeszcze tylko Vela i G.Castro i liga hiszpańska jest nasza :p. Widać że Valencii zależy na jak najdalszym dojsciu w lidze mistrzów , po takich tran sferach Schalke może gryść trawe :p. Mam nadzieje ze te spekulacje transferowe dotyczące Veli nie są wyssane z palca.
3. mexx30.12.2010; 13:00
mexxPotrzebujemy takiego duetu!! Jaki będą tworzyć Rami i Costa widziałem jak grają w Lille .
Jeszcze tylko transfer C.Vela jak za takie pieniądza jak 7 mln to jest mało jak na takiego gracza jak Vela..
4. los ches30.12.2010; 13:08
los chesTransfer jest pewny. Niewiadomą jest tylko czy przyjdzie w zimę czy w przerwie między sezonami. Wiele na to wskazuje ,że przyjdzie po zakończeniu tego sezonu.

Ale im szybciej,tym lepiej.
Ricardo jest najkrócej u nas ale najlepiej sobie radzi w obronie. To on kieruję obroną.
Jak jeszcze dojdzie jego dawny kolega z pozycji to niemal pewne będzie podniesienie poziomu tej pozycji.
5. fundmental30.12.2010; 13:17
@ Vicek
podzielam Twoją radość z przyjścia Adila, tylko nie rozumiem zachwytu, tudzież chęci, aby nasze szeregi "wzmocnił" Castro...jest to piłkarz zupełnie przeciętny i w ogóle niepotrzebny w kadrze VCF. Gameiro, Rami i jeśli odejdzie Vicek(bez podtekstów :P) to jeszcze Vela. Warto zwrócić uwagę na Piattiego, ale kto jak nie Unai powinien to lepiej wiedzieć. AMUNT!!!
ps. Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 4 all!
6. KilyVCF31.12.2010; 00:38
KilyVCFVela nam niepotrzebny.

7 baniek za rezerwowego Arsenalu to dużo.
Kwoty za 'Brytolo' często są zawyżane...
Za Piattiego biedna Almeria dała ponad 6, teraz będzie trzeba 10-11, nie stać nas chyba.

Rami - koniecznie !
Angel - Tak !
Castro - jak się da to dawać !
Vela - zbędny, ale ciekawy młody
Gameiro - niepotrzebny, choć b.dobry napastnik
7. BartekVCF731.12.2010; 09:39
BartekVCF7WIDZIAŁEM 4/5 RAZY RAMIEGO , ON BĘDZIE NIEZBĘDNY.