VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Valencia planowała wypożyczyć Bojana Krkicia

Łukasz Kwiatek, 27.12.2010; 20:52

Mission Imposible faktycznie niemożliwa

W poszukiwaniu alternatywy dla duetu napastników Roberto Soldado-Aritz Aduriz, sekretariat techniczny Valencii sondował sytuację Bojana Krkicia, napastnika FC Barcelony. Manuel Llorente planował wypożyczyć młodego piłkarza w styczniu.

Już w lecie władze Valencii rozważały sprzedaż Davida Villi do takiego klubu, który mógłby w ramach rozliczenia zaproponować następcę El Guaje. Podczas negocjacji z Barceloną padła propozycja włączenia w operację Bojana, ale Juan Laporta, odchodzący prezydent Barcelony, nie chciał zostać zapamiętany jako człowiek, który oddał jedną z pereł katalońskiej szkółki, dlatego Villa zmienił klub w zamian za same pieniądze. Pierwsze miesiące sezonu 2010/11 pokazały, że Bojan odgrywa w Blaugranie rolę drugoplanową i plany wypożyczenia piłkarza odżyły, ale ponownie upadły wraz ze złożeniem przez piłkarza podpisu pod nowym kontraktem, obowiązującym do 2015 roku.

Carlos Bosh, Redaktor Naczelny Superdeporte, plany wypożyczenia Bojana Krkicia określił jako próbę skonstruowania kwadratowego koła.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte | EFE skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Venithil27.12.2010; 21:28
Maniakalna wiara Katalończyków w swoich wychowanków sprawia, ze nie lubią ich wypożyczać i przede wszystkim zawyżają ich wartość do niesamowitych wielkości. Sam zaś Bojan jest przereklamowany... Byłby trzecim napastnikiem a i tak wolałbym wystawić 4-5-1 z Tino, Chorim albo Isco na mediapunta niż go w jego obecnej formie (bo potencjał pokazywał w poprzednich latach i wydawało się, ze papiery na grę posiada) wypuścić na boisku w pierwszym składzie w koszulce z nietoperzem na piersi.

Tak chyba jest lepiej, ale to oznacza, że trzeci napastnik i tak potrzebny od zaraz...
2. fischerVCF28.12.2010; 15:06
fischerVCFJa bym go chętnie u nas zobaczył na tę pół roku:D
3. Brozinho28.12.2010; 16:50
Jaki 3 napastnik ?? Jest Paco jest Aaron jest Isco. Dać im pograć i tyle !!
4. Vanisz28.12.2010; 17:40
VaniszIle razy można pisać, że Isco to nie jest napastnik. Aaron z tego co mi wiadomo siedzi pół roku na wypożyczeniu w jakimś słabym klubie, gdzie nawet nie ma miejsca w składzie, więc dwa wnioski: wróci dopiero w lecie, tylko na cholerę, skoro się tylko marnuje. Paco jest i owszem, ale 16 latkowi ciężko będzie grac w LM i PD, bo to nie jest poziom ligi belgijskiej. Potrzebujemy napastników i to jak najszybciej, tylko za co ?
5. Brozinho29.12.2010; 14:24
Wiem że Isco nie jest napastnikiem - to zawodnik podobny stylem gry do Choriego czy Silvy - od biedy moze byc napastnikiem, a juz napewno moze grac jako 2gi cofnięty napastnik.