VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: "Zrobiliśmy prawie wszystko"

Arkadiusz Bryzik, 22.12.2010; 15:11

Unai po meczu

W dobrym nastroju po wczorajszym meczu był Unai Emery. Trener stwierdził, że jego zespół rozegrał dobre zawody i zrobił prawie wszystko, by osiągnąć zwycięstwo. Zabrakło najważniejszego - bramek.

"Graliśmy dobrze, na pewno zrobiliśmy wszystko, by zdobyć bramkę, lecz nie udało nam się. Nasz występ był prawie idealny, wielka szkoda, że nie udało nam się strzelić. Włożyliśmy w to spotkanie dużo sił i oczekujemy, że w rewanżu pokażemy się z równie dobrej strony".

Trener wypowiedział się również na temat rywala. Zdaniem Emery'ego Villarreal to "świetny zespół z klasowymi piłkarzami, którzy cały czas zmuszają do wysiłku. Zespół wykonał fantastyczną pracę przeciwko tak świetnemu klubowi".

Emery podziękował również kibicom za doping, którego nie zabrakło we wczorajszym pojedynku. Zdaniem trenera kibice zrobili "wielkie przedstawienie".

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. davidvilla22.12.2010; 15:53
Nieźle grali, podobał mi się rajd Mathieu. Chyba wypróbuję 5-4-1 w Fifie:D

Chori Castro przechodzi do nas latem, czy w styczniu?
2. Venithil22.12.2010; 19:34
Przedwcześnie chyba "postawiłem" na nasze odpadnięcie z Copa del Rey. Emery jakby zdawał sobie sprawę, kiedy dobrze jest wystawić 5-4-1/3-6-1, bo to jakaś formacja pośrednia jest. Mało tego, na Villarreal dziwnie skuteczna.

Aczkolwiek ruchy transferowe są dla mnie nieco niezrozumiałe. Stoper OK, ale skrzydłowy? Dlaczego nie lewy obrońca, skoro ta pozycja szwankuje?

I przede wszystkim skąd nagle wzięliśmy na to pieniądze?To wynik zaoszczędzenia na pensjach wypożyczonych?
3. caldinho22.12.2010; 20:22
caldinhoNa pewno jest kaska za fazę pucharową ChL. A to 5-4-1 może też przekształcać się w 3-4-3 tak mi się wydawało w tej akcji ze zwodem Maduro (tylko to widziałem, bo meczu nie oglądałem). Bardzo plastyczna formacja.
4. lasio22.12.2010; 22:32
5-4-1. tak uż nikt nie gra. 3 mecze tak zagraliśmy, 2 przegraliśmy (tak?) a dopiero trzeci zremisowaliśmy (!) z tego co mówicie dobrej grze, a już się podpalacie że Emery miał pomysł na mecz. kur**! dopiero na tym etapie trenerki w VCF?! za późno, wiązałem z tym gościem wielkie nadzieje. kibice realu mówiwi mi "będziecie mieć z nim zajebiś***", ale jak widac jest- bynajmniej teraz- średnio

@Venithil. co chcesz od lewej obrony? Mathieu poprawnie, Alba lepiej. gorzej ma się prawa strona obrony gdzie Miguel ok a Bruno żal. i gra pewnie tylko dlatego, bo sadzaniem na ławkę Emery podważyłby sam siebie co do trafności transferu którego był zwolennikiem.

btw: kiedyś widziałem w opisie któregoś z użytkowników forum wypowiedź Claudio Ranieriego sprowadzającą się do stwierdzenia, że "w Valencii zawsze jest tak samo: jak wygrywasz- jesteś bogiem, jak przegrywasz- jesteś mieszany z gównem": w sumie to bliżej wypowiedzi Leo, gdy opuszczał reprezentację Polski. ale wracając do Ranieriego: mma wrażenie że zarówno kibiców w hiszpanii jak i w polsce ten problem dotyczy tak samo