VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dealbert: "Graliśmy, by wygrać"

Arkadiusz Bryzik, 22.12.2010; 14:13

Wypowiedź pomeczowa

Valencia zremisowała bezbramkowo na własnym boisku z Villarrealem, mimo że przez większą część spotkania dominowała nad przeciwnikiem. Na krótki komentarz po meczu zdecydował się Angel Dealbert, który stwierdził, że zespół robił wszystko, by wygrać.

"Wynik 0:0 nie jest zły biorąc pod uwagę klasę zespołów i fakt, że przed nami rewanż" - zaznaczył Dealbert.

"Zachowaliśmy czyste konto, co jest ważne. Szkoda jednak, że nie udało nam się nic strzelić. Wydaje mi się, że graliśmy lepiej i zasłużyliśmy na bramkę, Zawsze jest jednak drugi mecz, w którym będziemy chcieli wygrać".

Obrońca odniósł się również do taktyki stosowanej ostatnimi czasy przez Unaia Emery'ego. Zdaniem Dealberta, duże znaczenie w takim ustawieniu mają ofensywnie nastawieni boczni obrońcy, którzy wspomagają piłkarzy ofensywnych.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. CyS22.12.2010; 15:05
CySMnie się w tym meczu ich gra podobała. W drugiej połowie przynajmniej nie spuścili z tonu. Brakło trochę skuteczności/szczęścia. Przynajmniej w rewanżu każdy bramkowy remis nas zadowala, oby tylko coś strzelili.
2. pedro922.12.2010; 15:40
Dealbert zagrał poprawnie, choć raziły mnie jego niecelne dalekie podania oraz wybijanie na oślep piłki. Dobrze, że Emery daje mu szanse do gry, bo siedzenie na ławie nikomu nie służy.