VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Adios Manuel?

Kamil Guziak, 13.12.2010; 15:54

Fernandes w drodze to Turcji

Przenosiny Manuela Fernandesa do tureckiego Besiktasu wydają się formalnością. Podczas gry drużyna przygotowuje się do kolejnego ligowego spotkania z Osasuną, Manuel udał się do Turcji, gdzie przejdzie niezbędne testy medyczne.

Dzisiejszego poranka Fernandes wsiadł w samolot do Stambułu, gdzie czekają na niego lekarze Besiktasu. Jeśli Manu bezproblemowo przejdzie testy medyczne, to już w styczniu przeniesie się do tureckiego klubu na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu. Mając w pamięci styczniowe niepowodzenie w kwestii wypożyczenia zawodnika do Interu Mediolan klub podchodzi do sytuacji ze spokojem i czeka na oficjalne zamknięcie transferu.

Unai Emery od początku nie był zwolennikiem talentu, który prezentował Fernandes, stąd też spędził on na boisku niewiele minut. Podczas niedzielnej konferencji prasowej trener mówił o jego nieobecności w drużynie, związanej notabene z informacją, jakoby klub zaakceptował ofertę z tureckiego Besiktasu. "Fernandes podjął słuszną decyzję, to jego szansa na zaprezentowanie się w nowej drużynie"- powiedział Emery.

Jeśli testy przebiegną po myśli Fernandesa, zawodnik dołączy do takich graczy jak Ricardo Quaresma, Guti czy Mehmet Aurélio. Obecnie Besiktas zajmuje 4. miejsce w tabeli Süper Lig, tracąc pięć punktów do lidera rozgrywek - drużyny Trabzonsporu.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Bartees13.12.2010; 16:39
BarteesŻAL, jestem ciekaw jak teraz będzie grał środek ;) poczekamy zobaczymy. Mam nadziej że wróci tu i nie będzie już Unaia i doceni go ktoś bo talent ma bez wątpienia ;)
2. caldinho13.12.2010; 17:53
caldinhoWątpię by wrócił. Za 4kk to go kupią, nawet tylko po to, by go potem drożej sprzedać.
3. wk13.12.2010; 18:27
wkTylko czekać na absencje w środku pola...