sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Nowy nabytek Valencii - Sunny wziął dziś udział w pierwszej konferencji prasowej. Młody pomocnik jest niezwykle szczęśliwy z możliwości trenowania pod okiem Quique Sancheza Floresa i ma nadzieję pokazać się podczas treningów z jak najlepszej strony.

"Przyszedłem do Valencii z zamiarem podnoszenia swych umiejętności piłkarskich. Cieszę się, że inni zawodnicy traktują mnie jak równego sobie. Być w Valencii to jak spełnić najskrytsze marzenia. Jestem dumny z faktu, iż mogę trenować pod okiem Quique Sancheza Floresa. Chcę zostać w drużynie, jednak zależy to jedynie od decyzji trenera, który zdecyduje się, czy mnie potrzebuje, czy zostanę wypożyczony. - powiedział Sunny.

Nowy nabytek Blanquinegros jest dumny z tego, iż coraz częściej porównuje się go Claude Makelele z czasów młodości: "Naprawdę mnie cieszy fakt, iż jestem porównywany do tak świetnego zawodnika."

Kategoria: Ogólne | valenciacf.es skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Ian Coolovski23.07.2007; 15:12
Oby po jakimś czasie nie powiedział, że jego największym marzeniem jest gra w Blaugranie albo "podkradaczach" z Realu M. Piłkarzy nie ma co słuchać w kwestiach przywiązania do barw klubowych.
2. pablito23.07.2007; 15:18
Czyżbyś chciał się spytać: po co takie newsy są tu wklejane?
śpieszę z odpowiedzią: 1. bo lepiej, zeby się coś pojawiło niż nic;
2. bo ktoś zadał sobie trud przetłumaczenia tego;
3. bo niektórzy lubią tego typu zapewnień słuchać

W sumie to co ma ten Sunny powiedzieć? Valencia to nie byle klubik, tylko solidna firma, która zbiera pakę na solidny sukces, na który ma duże szanse.
3. Adrian_VcF23.07.2007; 15:26
Adrian_VcFOglądałem pare meczów hiszpanii u-20 i podobala sie mi jego gra. :)))
4. Mistic23.07.2007; 16:01
Misticdobry mlody grajek :) oby mu sie powodzilo w VcF :)