sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Okiem Kibiców

Ulesław, 16.08.2010; 09:19

Blog dostępny dla każdego

Postanowiliśmy umożliwić Wam, czytelnikom VCF.PL, bardziej aktywny udział w życiu serwisu. Od dzisiaj przestaje istnieć blog redakcyjny Okiem Redakcji, a w jego miejsce zaczyna funkcjonować ogólnodostępny blog Okiem Kibiców.

Z nowego blogu korzystać może każdy czytelnik VCF.PL. Aby podzielić się swoimi przemyśleniami na łamach bloga Okiem Kibiców, należy przesłać własny tekst, najlepiej odpowiednio sformatowany, na adres admin(małpa)vcf.pl, z tematem Okiem Kibiców. Redakcja zastrzega sobie możliwość redakcyjnej korekty nadsyłanych prac. Każdy artykuł będzie musiał zostać zatwierdzony, a odrzucone prace będą usuwane z konta pocztowego, o czym autorzy zostaną poinformowani. Zaznaczamy, że przysyłane artykuły nie będą oceniane pod kątem merytorycznym, jedynie stylistycznym i składniowym, choć tematyka wpisów powinna być związana z Valencią albo rozgrywkami, w których Los Ches uczestniczą. Prace mogą przybierać dowolną formę literacką lub dowolny gatunek dziennikarski.

Zachęcamy do aktywnego udziału we wspólnym tworzeniu bloga Okiem Kibiców i dzielenia się z czytelnikami swoją twórczością.

Kategoria: Ogólne | Redakcja skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. Flaku16.08.2010; 10:48
Fajne postaram się coś skrobnąć w niedalekiej przyszłości. Nurtuje mnie jedno pytanie, czy tekst musi mieć odpowiednią długość ?. Wiadomo, że *pisząc o Valencii nie jestem wstanie napisać 4 czy 6 zdań* lecz pytam gwoli ścisłości żeby nie było żadnych niedomówień :).

* w sensie, że tak mało ^^. :) Amunt !
2. Ulesław16.08.2010; 10:57
UlesławZasadniczo nie stawiamy żadnych ograniczeń.
3. Jacek16.08.2010; 11:37
JacekBardzo fajny pomysł, ale ja i tak nie mam o czym pisać, a przynajmniej nie w najbliższym czasie ;p
Amunt...blog kibiców! xD
4. chiefer16.08.2010; 16:35
chieferZ pewnością skorzystam ;)
5. Nevan16.08.2010; 17:09
NevanKorzystać ile wlezie. Zawsze fajnie się czyta wypociny innych, a od czasu jak Ediss skończył z blogiem/Ulesław zaczął pisać dla Interii to nie ma gdzie i jak... :P
6. billie16.08.2010; 19:01
billieEdiss skończył nie tylko z blogiem a i z aktywnym życiem w serwisie, niestety, nad czym ubolewam. Ulesława też jakoś mniej, a szkoda, bo tak jak Nevanie piszesz, miło się czytało wpisy, notki, obszerne komentarze, felietony czy ich własne odczucia związane z piłką nożną, przede wszystkim z Valencią, ubrane w średniowieczne słowa, mityczne historie, egzotyczne spostrzeżenia i obiektywne spojrzenie na tekst. Szkoda, że coraz mniej tego wszystkiego.
7. Ediss17.08.2010; 18:27
EdissEdiss robi zawrotną karierę w branży stolarskiej fabrykując różne drewniane precjoza - krzyże, klocki, stoły i czego dusza zapragnie:) Ale 31 sierpnia kończę i wraz z 1 września ruszam z blogiem i to ostro. Teraz nawet jakbym znalazł czas (a tego mi permanentnie brakuje) to nie znajdę sił, bo 10 godzin toczenia to nie jest przedni relaks:P Ale od 1 września do 1 października, czyli rozpoczęcia roku akademickiego będę pisał, pisał i pisał, a później też bo to już ostatni rok więc będzie trochę czasu :P

Tyle prywaty:P A co do tematu: serdecznie ZACHĘCAM wszystkich UŻYTKOWNIKÓW do PISANIA w OKU!!!
8. Jegi11.09.2010; 14:23
JegiOdnośnie tego co pisał Ulesław... Czasem ciągnął swoje felietony, czasem z jego opinią się nie zgadzałem ale trzeba przyznać, że skubaniec ma styl jak mało kto nawet w tym serwisie