VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Saragossa pyta o del Horno i Fernandesa

Ulesław, 16.08.2010; 08:59

Możliwe wypożyczenia

Real Saragossa może pomóc Valencii w uszczupleniu szerokiej kadry - Aragończycy chcą wypożyczyć Manuela Fernandesa i Asiera del Horno. Do sprawy sceptycznie podchodzą władze Valencii - nie wierzą, że Los Maños stać na opłacenie pensji obu zawodników, a to podstawowy warunek porozumienia.

Odgórnie ustalony limit płacowy wynosi w Saragossie 1,2M €, podczas gdy obydwaj piłkarze w kontrakcie z Valencią mają zagwarantowane wyższe zarobki. Sam del Horno - ponad dwukrotnie wyższe. W dodatku, Saragossa nie wydaje się Valencii odpowiednim partnerem do tego typu interesów - aragoński klub ciągle zalega Valencii z zapłatą 3M € za transfer Javiera Arizmendiego, który w dodatku niedawno przeszedł do Getafe.

Również Unai Emery stawia sprawę jasno - w przypadku odejścia Fernandesa będzie nalegał na sprowadzenie zastępcy. Portugalczyk gra na kluczowej dla nowego ustawienia Valencii pozycji środkowego pomocnika i Emery chce mieć odpowiednią liczbę zmienników. Natomiast del Horno, choć nie cieszy się dużym zaufaniem szkoleniowca, mógłby dostać szansę, gdyby powtórzył się ubiegłoroczny czarny scenariusz z kontuzją Jeremy'ego Mathieu. Aktualnie również baskijski defensor jest bardziej w kadrze Valencii niż poza nią.

Kategoria: Transfery | Superdeporte skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. BoloMaster16.08.2010; 10:12
BoloMasterjeśli pozbędziemy się Del Horno to będzie prawdziwy cud...
2. Adr16.08.2010; 11:15
AdrMogliby oddać go za darmo Saragossie i niech ona się z nim dalej męczy :) 2.5 MLN euro moglibyśmy zaoszczędzić, a w przypadku kontuzji Mathieu mamy Albe czy też Bruno... na pewno bez Asiera dalibyśmy radę, a w naszym wypadku 2.5 MLN euro to naprawdę spora suma.
3. cavanagh16.08.2010; 12:31
cavanaghAdr
myślę że tak dobe wyjscie z sytuacji jak oddanie go za darmo działaczom VCF nawet sie nie sniło, problem w tym że umowa jest obustronna i bez pozwolenia del horno nigdzie go oddac nie mogą, a ten sie trzyma VCF bo mu tu kupe kasy daje, nigdzie indziej takich pieniedzy nie zarobi za taka padake
4. El_Duderino16.08.2010; 12:42
El_Duderino@Adr
Bruno !?!? Del Horno, Bruno, Nacho i Viana powinni odejść już 1. lipca.
del Horno bo ma najwyższy kontrakt a słaby. Viana gra dobrze tylko w Portugalii , Nacho jest za słaby, a Bruno ? Bruno to najgorszy transfer tej ostatniej dekady w Valencii a jeden z gorszych w La Liga.
Gorszy od Tavano, bo Tavano nie grał. Bruno niestety tak i zapewne będzie grał ...
5. Fuh16.08.2010; 13:24
FuhO ile odejscie Asiera powinnobyc priorytetem, tak Fernandesa bym zostawil. Byl w top3 zawodnikow Vcf jesli chodzi o pretemporade, wiec moze po nieudanych sezonach w koncu sie obudzi i bedzie podobnie jak z Banega. Srodek Pola, przy zalozeniu, ze gramy 4-3-3, moglby wygladac: Banega-Fernandes-Topal i mysle, ze by sie to sprawdzilo. Problem jednak tkwi w Emerym, bo nikt nie jest w stanie przewidziec ile ciekawych pomyslow mu wpadnie do glowy.
6. los ches16.08.2010; 14:02
los chesPyta to brzydkie słowo.
Del Horno to od razu bez mrugniecia okiem.
Fernandes zostaje. Wole jego niz meli by sprowadzac jakiegos nowego gracza na szybkosci. Okaże się kmpletnie nie potrzebny. Lepej jakiegos wychowanka.
7. lipt0n16.08.2010; 15:06
lipt0n5#
Szkoda, że niektórzy już zapomnieli jak Fernandes dobrze grał przed feralnym złamaniem... Jest to piłkarz o sporym potencjale i liczę o "przebudzenie" podobne do Banegi a wtedy będziemi mieli całkiem niezły środek pola
8. chiefer16.08.2010; 16:31
chieferWcisnąć Saragossie Del Horno i jeszcze tonę pomarańczy za friko dodać (tego w Valencii mnogo)jako transakcję wiązaną!
9. billie16.08.2010; 18:56
billieZgadzam się z chiefer'em, to całkiem niezły pomysł. Biorąc pod uwagę, że Del Horno to najlepszy biznesmen w całym klubie a Fernandes oficjalnie wypowiadał się w tonie, że w trybie natychmiastowym chce opuścić klub - oddać ich obu. Z drugiej strony, podczas pretemporady ten drugi całkiem nieźle sobie radzi. Ciężki orzech do zgryzienia będą mieli nasi włodarze. O ile w tej informacji jest w ogóle ziarno prawdy.