VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Chori nadal nie jest gotowy do gry

Nevan, 15.08.2010; 22:48

Występ w meczu z Malagą mało prawdopodobny

Według sztabu szkoleniowego dzisiaj jest dzień, w którym Chori Dominguez z powrotem zawita na boisko. Argentyńczyk zaliczył co prawda kilka chwil na murawie, ale po pół godzinie gry zszedł do szatni z kolanami obłożonymi lodem.

Dominguez miał być od dziś dostępny dla Emery'ego. Jak się jednak okazało kolana Argentyńczyka nadal nie jest w najlepszym stanie. Chori wyszedł dzisiaj na boisko, aby trenować indywidualnie. Po pół godziny zajęć z piłką, zszedł jednak z murawy do szatni. Kolana miał obłożone lodem.

Co prawda wrócił do późniejszych ćwiczeń z drużyną, ale odbył tylko trening ogólny - piłki już nie dotykał.

Stan zdrowia piłkarza nadal pozostawia wiele do życzenia. Mecz ligowy z Malagą odbędzie się dokładnie za 2 tygodnie. Chori, który przez kontuzje został wykluczony z prawie całego presezonu, jest w bardzo złej sytuacji.

Należy wspomnieć, że Chori przychodząc do Valencii w styczniu bieżącego roku, miał za sobą bardzo trudny sezon z Rubinem Kazań. Razem ze swoim byłym zespołem występował nie tylko na boiskach ligi rosyjskiej, ale również grał w Lidze Mistrzów.

Kontuzjowani

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. grzesiu 8315.08.2010; 22:51
Szkoda chłopaka bo bardzo na niego licze, ale niestety nasz sztab medyczny sie zachowuje troche tak jak w przypadku Vicente, niby go lecza ale efektow nie ma zadnych!
2. Vicente7316.08.2010; 00:55
Vicente73Bo to konowały a nie medycy! Jeśli oczywiście są to te same postacie od lat...
3. LSW16.08.2010; 17:05
LSW"stan zdrowia Argentyńczyka nadal nie jest w najlepszym stanie."

Jakoś to zdanie nienajlepiej brzmi, prawda? :)