Podsumowanie występów reprezentacyjnych

Dzidek, 12.08.2010; 13:03

Zagrało trzech Valencianistas

Miesiąc po zakończeniu mundialu w RPA piłkarskie reprezentacje wróciły do gry. W środku przygotowań do nowego sezonu na całym świecie rozegrano wczoraj towarzyskie spotkania.

Mistrzowie świata, Hiszpanie, zremisowali 1:1 z Meksykiem. Gospodarze z Ameryki Północnej wygrywali po trafieniu Javiera Hernándeza z Manchesteru United, ale w końcówce stracili gola po uderzeniu byłego pomocnika Nietoperzy, Davida Silvy. Juan Mata zagrał przez 45 minut.

1:1 zremisowała również drużyna do lat 21. Młodzi Hiszpanie nie uporali się z Finami, przez co komplikuje się sprawa ich awansu do finałów przyszłorocznych mistrzostw Europy. Jordi Alba nie zagrał ani minuty.

Taki sam wynik padł w starciu Ukrainy z Holandią. W zespole wicemistrzów świata 45 minut zagrał Hedwiges Maduro.

Czwarta drużyna turnieju w RPA, Urugwaj, pokonała na wyjeździe Angolę 2:0. Nacho González nie zagrał ani minuty.

W spotkaniu rozegranym w Dublinie, Irlandia przegrała 0:1 z Argentyną. Cały mecz w barwach gości rozegrał Éver Banega.

Kategoria: Ogólne | ESPN skomentuj Skomentuj (8)