sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Llorente w szatni Valencii

Lolek, 14.07.2010; 19:33

Prezydent po raz kolejny motywuje piłkarzy

Już kilkukrotnie mogliśmy przekonać się, że Manuelowi Llorente oprócz na pieniądzach zależy też na drużynie Nietoperzy. W poniedziałkowy poranek zjawił się osobiście w przebieralni piłkarzy, gdzie przemówił do zgromadzonych tam zawodników.

Sternikowi Valencii towarzyszył Braulio Vázquez, awansowany niedawno na stanowisko koordynatora sekretariatu technicznego. Obaj panowie zjawili się punktualnie o 8, a po ich wejściu do pomieszczenia niemal natychmiast z twarzy piłkarzy zniknęło zmęczenie, zastąpione podekscytowaniem. Było to pierwsze spotkanie całej drużyny po dokonanych wzmocnieniach, lecz oprócz nowych zawodników stawili się również nowi członkowie sztabu szkoleniowego - np. Juan José Vila, odpowiedzialny za analizę trenerską.

Celem wizyty było nie tylko powitanie wszystkich graczy Nietoperzy po powrocie z wakacji, ale także rozmowa motywacyjna. Llorente, swoim zwyczajem, wypowiedział się krótko, ale treściwie. Oprócz słów zachęcających do większego wysiłku przedstawił swoje oczekiwania na nadchodzący sezon.

Zaraz po wizycie Manuela Llorente do pracy wziął się sztab medyczny klubu, z doktorem Candelem na czele. Szczegółowe i rygorystyczne badania trwały aż dwa dni, a wszystko przez dokładność, jaką wyznaczyli sobie medycy hiszpańskiej drużyny. Szczególnie zwracano uwagę na badania mięśni zawodników oraz ich ogólną wydolność fizyczną. Przeprowadzono również dokładne badania każdego mniejszego mięśnia z osobna, z wykorzystaniem tak najnowszej technologii, jak i bardziej tradycyjnych metod.

Poza lekarskim gabinetem odbywały się również zajęcia na boisku. W porozumieniu ze sztabem lekarskim trener Unai Emery skupił się na lekkich przebieżkach, mających stopniowo wprowadzać piłkarzy w maksymalne obciążenia organizmu, jakie czekają na nich w zbliżającym się sezonie.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. staste7715.07.2010; 02:16
staste77"przedstawił swoje oczekiwania na nadchodzący sezon" - ciekawe co to są za oczekiwania?
2. los ches15.07.2010; 07:21
los chesJak to co ,Wygranie Ligi Mistrzów i ligi.
3. pedro915.07.2010; 13:31
W uzupełnieniu wiadomości - Llorente przebrał się w nowy strój VCF (ten niebieski) i powiedział krótko, aczkolwiek głośno i wyraźnie: "Witajcie, bierzcie się ostro do roboty, bo mamy ambitne cele; mierzymy wysoko i liczę na was". Następnie uścisnął wszystkim dłonie i rzucił, jakby od niechcenia, ale jednocześnie z należną powagą - adios!".
4. chiefer16.07.2010; 00:52
chieferAle do bani mają te niebieskie stroje.