sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pierwsze słowa nowego nabytku

Ostatni nabytek Valencii, Alberto Tino Costa, w środowe popołudnie przejdzie testy medyczne, natomiast w czwartek ma zostać zaprezentowany jako nowy piłkarz Los Ches. Argentyńczyk pożegnał się z kibicami Montpellier, wyznając, że przechodzi do giganta europejskiego futbolu.

Montpellier to wielki klub, jednak Valencia, biorąc pod uwagę jej historię, jest jeszcze wyżej - powiedział Costa. Tino nie ukrywa zadowolenia z faktu, że o jego usługi zabiegał taki klub jak Blanquinegros: Unai Emery powiedział mi, że chce mnie w swoim zespole, to wzmocniło moją chęć przyjścia do Valencii. Zawsze marzyłem o grze tutaj. Dałem z siebie wszystko dla Montpellier, a po zakończeniu sezonu podjąłem decyzję, że naprawdę chcę się tu znaleźć.

Argentyńczyk zdecydowanie zaprzeczył, jakoby przybył do stolicy Lewantu głównie z powodu korzyści finansowych: Mógłbym przejść do innego francuskiego klubu dostając prawie dwa razy więcej, ale nie chodziło mi o pieniądze - zakończył Tino Costa.

Kategoria: Wywiady | Superdeporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Nevan07.07.2010; 15:02
NevanSkoro nie chodziło mu o kasę, to wymagam od niego więcej niż od innych. :]
2. velk07.07.2010; 22:12
Podobno będzie zarabiał 1,2 mln € rocznie. Topal natomiast "pożyczył" vcf 1,5 mln do swojego transferu. Takie rzeczy tylko w E... Valencii.