sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Skutki wczorajszej potyczki

W meczu w Bremie ani jeden zawodnik nie obejrzał czerwonego kartonika, ale aż trzech zakończyło mecz z dolegliwościami. Wśród nich są między innymi Bruno oraz Marchena, którzy nie dotrwali do ostatniego gwizdka sędziego.

Zarówno Bruno Saltor, jak i Carlos Marchena nie mogli kontynuować meczu, dlatego zostali zastąpieni. Z kolei Hedwiges Maduro w ostatnich minutach wczorajszego pojedynku zmagał się z potwornym bólem w okolicach kolana.

Katalończyk cierpi na podobne dolegliwości, co po meczu w Barcelonie. Pod nieobecność podstawowych obrońców z konieczności musiał wystąpić na lewej stronie obrony. Na drugą połowę nie wyszedł dlatego, że kulał. W jego miejsce pojawił się Jordi Alba.

Na domiar złego, Carlos Marchena prawdopodobnie nadwyrężył mięsień. W pewnym momencie w drugiej połowie upadł na ziemię i z grymasem na twarzy poprosił o zmianę. W najbliższym czasie poddany zostanie szczegółowym badaniom, po których będzie można określić czas jego ewentualnej rekonwalescencji.

Jeśli chodzi o Holendra, ten w groźnym starciu z Pizarro został uderzony w kolano, dlatego kończył spotkanie wyraźnie niedomagając. Wydaje się, że nie jest to jednak nic poważnego.

Kategoria: Raporty Medyczne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. zając43519.03.2010; 21:30
zając435Jest to chyba jeden z najgorszych sezonów z kontuzjami w naszym zespole.
2. Maciej19.03.2010; 22:27
MaciejSłużby medyczne w Valencii są do dupy, a zawodnicy chyba z papieru.
3. Mistic20.03.2010; 09:55
MisticA kontuzje to niby była kiedyś wina Quique. Teraz sytuacja jest o wiele wiele gorsza, ale jakoś wierzę, że wyjdziemy z tego zwycięską ręką.