sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Raport medyczny

Dzidek, 17.03.2010; 17:20

Stan zdrowia Albeldy, Choriego i D. Navarro

David Albelda: Były kapitan został poddany badaniu rezonansem magnetycznym, które wykazało rozdarcie włókien mięśnia dwugłowego uda na dwa centymetry. Ponowna kontrola została zaplanowana na przyszły tydzień. Szacowany czas powrotu do zdrowia, ze względu na fakt odnowienia się ostatniego urazu, wynosi cztery tygodnie.

Alejandro Domínguez: Podobnie jak Albelda, przeszedł testy rezonansem magnetycznym. Diagnoza: słabe zapalenie łąkotki lewego kolana. Piłkarz nie będzie gotowy do gry w najbliższym meczu.

David Navarro: Podczas wtorkowego treningu, piłkarz uskarżał się na ból w prawej łydce. Obrońca przeszedł dzisiaj badanie rezonansem magnetycznym. Diagnoza: mikropęknięcie włókien mięśnia zginacza palucha długiego. Ze względu na obrzęk, nie są znane dokładne rozmiary urazu. Szacowany czas rekonwalescencji zostanie podany po ponownych badaniach.

Kategoria: Raporty Medyczne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Krzysiek17.03.2010; 18:53
KrzysiekNajbardziej odczuwalny będzie brak Albeldy.Mam nadzieję,że Baraja zastąpi go chociaż po częsci,bo Fernandes ma raczej małe szanse na wystapienie w jutrzejszym meczu od pierwszych minut.
2. incubusmg18.03.2010; 18:40
incubusmgA co się dzieje z Vicente? Co tym razem mu dolega? Czy on jest jeszcze w kadrze Valencii?
3. Krzysiek18.03.2010; 20:00
KrzysiekObawiam,że Vicente może w końcu zakończyć karierę tak jak to zrobił De La Red.Te ciagłe urazy zapewne wykańczają go psychicznie.A szkoda bardzo go lubię.
4. Krzysiek18.03.2010; 20:00
KrzysiekObawiam,że Vicente może w końcu zakończyć karierę tak jak to zrobił De La Red.Te ciagłe urazy zapewne wykańczają go psychicznie.A szkoda bardzo go lubię.