Kartka z meczu z Getafe zostaje anulowana

Alexis Ruano będzie mógł zagrać w niedzielnym pojedynku na Vicente Calderón – Komitet Rozgrywek pozytywnie rozpatrzył odwołanie Valencii CF, której włodarze domagali się uchylenia kary zawieszenia na jeden mecz dla 24-letniego obrońcy.

Paradas Romero, sędzia główny poniedziałkowego meczu z Getafe, pokazał Andaluzyjczykowi dwie żółte kartki i usunął go z boiska. Alexis został upomniany po raz drugi za rzekome sfaulowanie Pedro Leóna w 61. minucie. Jak pokazują powtórki, zawodnik Azulones upadł na murawę bez niczyjej pomocy – VCF Video, 3:35 II połowa.

W konfrontacji z Atletico Madryt nie ujrzymy Davida Albeldy, który w meczu z Getafe obejrzał dziesiątą żółtą kartkę w tym sezonie, oznaczającą drugie wykluczenie z udziału w meczu ligowym. Klub wnosił o anulowanie ostatniej kartki, jednak Komitet Rozgrywek nie przychylił się do tej prośby.

Kategoria: Ogólne | Superdeporte skomentuj Skomentuj (3)