Piłkarze Valencii Wyspy Brytyjskie opuszczą w dobrych nastrojach. Podopieczni Quique Sancheza Floresa dzielnie stawili czoło faworyzowanej Chelsea i wywalczyli na trudnym terenie, jakim jest Stamford Bridge bramkowy remis 1:1, który jest bardzo dobrą zaliczką przed rewanżowym spotkaniem. Można się cieszyć, jednak pozostaje niedosyt. Gdyby nie niepewna gra w bramce Nietoperzy Santiago Canizaresa, zawodnicy Blanquinegros mogliby odnieść nawet zwycięstwo.

Podopieczni Jose Mourinho wyszli na spotkanie z Valencią w bardzo ofensywnym ustawieniu. W pierwszej jedenastce znalazło się aż trzech napastników: Shevhenko, Drogba i Kalou. Widać było, że dla Chelsea liczyło się jedynie zwycięstwo. Ograniczone pole manewru przy wyborze pierwszej jedenastki miał natomiast coach Valencii. Z gry wyeliminowanych jest dwóch zawodników ukaranych dyskwalifikacją- David Navarro i Carlos Marchena. W związku z tym na środek obrony przesunięty został nominalny lewy defensor- Asier Del Horno, a rolę drugiego defensywnego pomocnika pełnił Raul Albiol, który na codzień występuje na środku obrony.

Wystawienie trzech napastników w pierwszym składzie nie gwarantuje jednak sukcesu. Jako pierwsza zaatakowała Valencia. Podopieczni Floresa już w pierwszej akcji zmusili zawodników Chelsea do błędu, nie wynikło jednak z tego nic konkretnego. Następne kilka minut to wyrównana walka w środku pola. The Blues próbowali ataku pozycyjnego, w czym znakomicie przeszkadzali im wyśmienicie dziś dysponowani obrońcy Los Ches. Piłkarze Blanquinegros swych szans szukali natomiast w kontratakach. Obrońcy długimi zagraniami z własnej połowy szukali osamotnionego Davida Villi, który jednak pozostawał pod czujną opieką defensorów gospodarzy skutecznie uprzykrzających życie El Guaje. Pierwszą dobrą sytuację w meczu miała Chelsea. W 10 minucie do dogodnej sytuacji doszedł przymierzany niegdyś do gry z nietoperzem na piersi Salomon Kalou, który oddał mocny strzał. Canizares nawet nie zareagował, tylko odprowadził piłkę wzrokiem, ta na szczęście dla Nietoperzy trafiła w spojenie słupka z poprzeczką. Kolejne kilkanaście minut to znów zacięta walka w środku pola. Co jakiś czas na strzały decydowali się zawodnicy obydwu zespołów, jednak próby te były nieudane. Warty odnotowania jest strzał Asiera Del Horno z 21 minuty. Bask uderzył zza pola karnego, niestety zbyt lekko i nisko. Piłkę bez problemów złapał czeski golkiper Petr Cech. W 30 minucie swą klasę pokazał David Silva. Utalentowany pomocnik po indywidualnej akcji zdecydował się na strzał z okolicy 25 metra. Piłkarz uderzył z tak zwanego "fałsza" i dzięki temu piłka nabrała rotacji i wpadła prosto w okienko bramki strzeżonej przez reprezentanta Czech. Petr Cech był bezradny, Silva zdobył wspaniałą bramkę. 1:0 dla Valencii i ryk radości kibiców Los Ches zgromadzonych na stadionie oraz oglądających spotkanie w telewizji. Chwilę później groźną akcję przeprowadzili gospodarze, jednak tym razem na posterunku był Santiago Canizares. Do końca pierwszej połowy nic już nie uległo zmianie. Należy jednak wspomnieć o jednej niepewnej interwencji portero Ches, który przy wrzutce z rzutu wolnego niepotrzebnie wyszedł na piąty metr. Na szczęście dla nas żaden z zawodników Chelsea nie oddał w tym czasie celnego strzału.

Drugą część spotkania Mistrzowie Anglii rozpoczęli od zmasowanych ataków na bramkę Nietoperzy. W 52 minucie rzut wolny z okolicy 25 metra wykonywali zawodnicy Chelsea. Do piłki wyszedł Canizares, jednak minął się z futbolówką, która spadła na głowę Ricardo Carvalho. Portugalczyk na szczęście był zaskoczony takim obrotem sprawy i nie trafił w piłkę. Wznowienie od bramki i nieudany wykop Santiego. Piłka trafia do Ashleya Cole'a, który bez chwili namysłu posyła "loba bojowego" do przodu. Do piłki dopada Didier Drogba. Nie była to groźna sytuacja, ponieważ przy reprezentancie Wybrzeża Kości Słoniowej był jeden z obrońców Los Ches. Niestety z bramki niepotrzebnie wychodzi Canizares, co zauważa napastnik The Blues, który bez chwili namysłu strzałem głową pokonuje portero Nietoperzy. Zdobyta bramka dodała skrzydeł gospodarzom, którzy ruszyli do ataku, po kolejne bramki. Valencia natomiast ograniczyła się do zmasowanej obrony i koncentrowała się głównie na rozbijaniu ataków przeciwnika. Trzeba przyznać, że defensywa Los Ches w tym meczu spisywała się wyśmienicie. Raz po raz Ayala i spółka przerywali groźne akcje podopiecznych Jose Mourinho. Niestety w 57 minucie urazu doznał lewoskrzydłowy Los Ches- Vicente. Kontuzjogenny zawodnik doznał urazu mięśnia, który uniemożliwił mu kontynuowanie gry w dzisiejszym spotkaniu. W jego miejsce na placu gry pojawił się Angulo. Do końca spotkania dominowała Chelsea, która stwarzała sobie co jakiś czas dogodne sytuacje. Większości z nich na szczęście nie udało się zakończyć strzałem, bądź uderzenia były niecelne. Raz serce kibiców z Estadio Mestalla zabiło mocniej. Po rzucie rożnym i dośrodkowaniu z piłką minął się Santi, na szczęście uderzenie zawodnika Chelsea zblokowali obrońcy, a dobitka przewrotką okazała się niecelna. Valencia odpowiedziała kilkoma groźnymi akcjami, świetnie bronił jednak Petr Cech. Bardzo dobrze radziła sobie także linia defensywy pod wodzą Johna Terry'ego. Po 90 minutach ciekawego i emocjonującego spotkania pan Frank De Bleeckere zagwizdał po raz ostatni. 1:1 i piłkarze udają się do szatni.

Valencia zrealizowała cel, z jakim jechała do Londynu. Piłkarze Los Ches mieli nie przegrać i zdobyć co najmniej jedną bramkę. Udało się. Remis 1:1 stawia Nietoperzy w lepszej sytuacji przed spotkaniem rewanżowym, aczkolwiek w dalszym ciągu oba zespoły mają szanse na awans. Po dzisiejszym meczu pozostaje lekki niedosyt, ponieważ gdyby nie niepewne interwencje Santiago Canizaresa Valencia mogłaby odnieść zwycięstwo.

statystyki meczowe!!
Bramki jak zwykle w dziale Vcf - Video

Kategoria: Ogólne | własne skomentuj Skomentuj (45)

1. ~Imielin04.04.2007; 23:30
A ja chcialem pochwalic kibicow chelsea za obiektywna relacje z meczu: Tak jak się spodziewałem Valencia postawiła dzisiejszego wieczora cięzkie warunki na Stamford Bridge. W pierwszej połowie mecz był bardzo wyrównnany, a nawet ze wskazaniem na Valencie w sytuacjach bramkowych czego efektem była przepiękna bramka Silvy. Druga to zaś kompletna dominacja graczy The Blues, ale udało się odpowiedzieć tylko jednym golem stzrelonym przez Drogbe, stąd wynik 1-1 i nie ma się co oszukiwać, wynik ten można uznać za porażkę.

2. marcin9004.04.2007; 23:30
marcin90Po krótce coś od siebie o meczu...

Canizares- bardzo słabo. Kilka niepewnych interwencji, parę razy niepotrzebnie opuszczał bramkę. Na szczęście dla nas skapitulował raptem jeden raz

Villa juz bardziej widoczny niz vicente

Angulo doszedl do siebie dopiero po 10min meczu gdy nikt nie wie gdzie byl.

Obrona zagarla dobrze...moze i bardzo dobrze... pomoc na swoim poziomie..chociaz slynnych zadel nie bylo

Cani fatalny wystep nie ma co ukrywac niepewny, i zawinil przy golu

Man of the game David Silva:)

a tak ps. Szkoda bedzie ayali... ;(;(

4. ~Imielin04.04.2007; 23:39
A bo bym zapomnial... kto wie jak stoja silva i ayala z zoltymi?? zagraja w rewanzu??
5. ~smoooke04.04.2007; 23:46
To ja też coś napiszę. Najgorszy u nas na boisko oczywiście Canizares. 4 wyjścia do piłki i 4 razy się z nią minął. Dobrze że straciliśmy tylko 1 bramkę. Potrzeba nam kogoś lepszego na bramce zdecydowanie. Obrona bardzo solidnie. Bez większych błędów. Niesamowite zaangażowanie. Silva dawał radę. Nie mówię tu tylko o bramce. Ogólnie ciekawy występ. Vicente średnio. Joaquin średnio dobrze. Villa kiepsko niestety.
6. ~kibic afc04.04.2007; 23:48
gratulacje. wygrajcie LM
7. bluecypis04.04.2007; 23:58
Gratulacje dla kibicow Valenci!
Wywiezc remis bramkowy z SB to jest nie lada wyczyn a oprocz tego zagrali madrze w obronie i respekt im sie nalezy. Przewidywalem, ze tak moze byc, ale mimo wszystko jestem dumy rowneiz z postawy The Blues bo potrafili w drugiej polowie przycisnac rywala iwalczyc do konca o zwyciestwo.
8. Damsis05.04.2007; 00:01
Wszyscy na cos narzekaja.. A ja chce podziękowac naszym za piękny mecz zostawili zdrowie na boisku.. Walka walka i jeszcze raz walka.. Villa zagrał prawdopodobnie co mial zagrac robic "kurz i wiater" z przodu i zwalniac miejsce pomocnikom ktorzy jesli nadarzy sie okazja to powinni strzelac z daleka zobaczcie sobie powtorke z bramki Silvy jak Guaje odciagal bodaj. Carvahlio. Dobry mecz Ximo. Jak ktoś ogladal na czesniej 2, widzieliscie ta kompilacje z przeszlosci o VCF ktora leciala w przerwie.. Poryczalem sie.. Ateny szykujcie sie na przylot NIETOPERZY. NA ZAWSZE VCF..
9. bluecypis05.04.2007; 00:01
Imielin- zgadnij kto pisal te pomeczowke:)
10. ~ruben12305.04.2007; 00:01
Musze przyznac ze mecz byl znakomity i chce poslac brawa tez dla chelsea bo zagrali znakomity mecz.

Nasi pilkarze powinni byc zadowoleni bo z przebiegu meczu to na pewno nie zasluzyliosmy na zwyciestwo.
Na pewno znakomicie zagrala cala obrona bez wyjatkow , del horno i miguel dodatkowo kilka razy fajnie wlaczali sie do akcji ofensywnych.
Srodek pola robil to co moze czyli rozbijal ataki chelsea jednak wyraznie brakowalo rozegrania (szkoda ze nie ma edu lub baraji).

Skrzydla - joaquin zagral dobrze choc kilka razy mial glupie straty , vicente niestety bardzo slabo , widac ze z dryblingiem u niego jest tragicznie bo odbieral mu ciagle pilki swietny diarra.No ale vicek przeciez nawet nie zdazyl sie rozegrac po kontuzji i tu kolejny cios dla niego.
Mam nadzieje ze to nic powaznego ale sam w to nie wierze - cos mi mowi ze chloak bedzie musial zakonczyc kariere - obym sie mylil ale wszystko na to wskazuje.

Silva - absolutnie genialna brammka , swietny wystep, widac ze jest w tej chwili najwiekszym talentem w hiszpanskim futbolu.

Villa - tragiczny niestety wystep naszego cracka , najgorszy chyba w sezonie, Terry go wyeliminowal z gry na dobre - to tez daje sygnal ze villa raczej chyba by sobie nie pogral w premiership.

Przed rewanzem jestem pelen optymizmu.

Aha - pewnien komentator angielski na sky sports powiedzial ze jest pod wrazeniem gry valencii i wedlug niego nasz klub jest teraz jednym z glownych kandydatow do triumfu w LM.
11. Damsis05.04.2007; 00:12
La mala noticia del partido la trajo Vicente con su lesión en el minuto 57 cuando intentaba defender una pelota en el centro del campo, y cayó fulminado para posteriormente agarrarse con dolor el muslo derecho. La primera estimación, realizada por el técnico Quique Sánchez Flores en la rueda de prensa oficial, es la de una rotura fibrilar a falta de posteriores pruebas que se le realizarán al futbolista valenciano en los próximos días. to notka dotyczaca Vicka jesli ktos moglby przetlumaczyc.. ale z tego co ja sie orientuje to ze nastapil ponownie przykurcz tego miesnia a dokladniejsze wyniki beda znane po specjalistycznych badaniach .. moge sie mylic.. poligloci do dziela
12. ~ruben12305.04.2007; 00:18
chlopaki mam wiesci.

VICENTE BEDZIE PAUZOWAL PRZEZ 1 MIESIAC tak wynika ze wstepnych badan.

Nie wiem jak wy ale ja dla dobra zawodnika bym juz go w tym sezonie w zadnym meczu nie wystawil.
13. Damsis05.04.2007; 00:44
Kurde tak sobie pomyślec.. Cala VALENICIA ZDROWA.. marzenie.. tez raczej zgodziłbym sie z Rubenem123. Vicente dzieki za wszystko.. VALENCIANISTA NA ZAWSZE
14. lelo05.04.2007; 08:30
Dobry wynik przed rewanżem.AMUNT SILVA,AMUNT VALENCIA !!!
15. ~blueman1305.04.2007; 08:55
Chelsea jest the best. Nakopiemy wam w dupe!!
Wy jestescie na 4 miejscu w la liga, a barca na 1 miejscu.
Z barca dalismy sobie rade to i z wami tez wygramy. Canizares nam pomoze :).
Murinho jest lepszy od jakiegos dupe flore sreza.
Zycze wam niskiej przegranej. PAPA
16. laker66605.04.2007; 09:07
laker666W sunie to gol na wyjeździe powinien cieszyć, ale biorąc pod uwagę to że po pierwszych 45 min. wygrywaliśmy i obrona dzielnie broniła wyniku to powiem, że miałem apetyt na więcej! Canizares myślę, że nie wwytrzymał presji jaka na nim ciążyła. Ma już pare latek i trema nie powinna mu robić problemu, ale ciche aspiracje piłkarzy VCF o trofeum Chamions Leauge troche na nim ciążyły i nie chciał spiepszyć tego co oni wypracowali na boisku.
A propi Silva ekstra gol! :)
17. laker66605.04.2007; 09:07
18. AdriM05.04.2007; 09:19
Szkoda ale musze to napisać-Vicente powinien odejść z VCF.Piękna bramka Silvy,fatalny występ Santiego i bardzo dobry lini obrony.W rewanżu wygramy na Estadio Mestalla!!!AMUNT VCF!!!!!
19. Lisek05.04.2007; 09:30
Ludzie wytłuamczcie mi co zrobił Joaquin że piszecie, że grał dobrze?? Ja bym jego postawe ocenił na poziomie przeciętnym lub średnim. Bardzo dużo bezsensownych strat. Żadnej chyba celnej wrzutki nie miał a jego dryblingi w tym spotkaniu nic nie wnosiły do gry. Canizares nie trzeba już pisać jak zagrał bo to wiadome. Villa niewidoczny oraz chyba miał kłopoty z obówiem, cały czas się ślizgał (murawa chyba była z deczka mokra). Ten remis w szczególności można zawdzięczać obrńcą którzy spisywali się świetnie. 1:1 na wyjeżdzie bardzo dobry wynik i czekam na rewanz.
20. Lobo05.04.2007; 09:31
LoboO postawie (świetnej zresztą) Silvy już napisano.Dla mnie obok naszego Kanaryjczyka bohaterami meczu byli:Ayala i Moretti.El Raton zagrał na poziomie jakiego od niego oczekujemy.Zaś Moretti pokazał,że na środku obrony czuje się nawet lepiej niż na boku.Kilkukrotnie kasował akcje bądź Drogby,bądź Schevy.W zasadzie poza bramką zagrali bez większych błędów.Słaby mecz Vicente i Joaquina (ten tylko odrobinę lepiej).Villa osamotniony w ataku,czego efektem była jego niewidoczność.
Remis jest sprawiedliwym wynikiem,choć po pierwszej odsłonie meczu miałem większe apetyty.Wynik osiągnięty z trudem,szczególnie biorąc pod uwagę kolejną (niestety) kontuzję Vicente i absencję Marcheny,Edu,Barajy i Morientesa.
Kto wie,może na rewanż wróci Gavilan.A wówczas mielibyśmy dodatkowy wariant na lewą flankę.

Sempre Che...
21. ~Adr05.04.2007; 09:36
Noi tradycji stało zadość. Jeden mecz Vicente i kilka tygodni przerwy. Taki genialny piłkarzy jest niszczony przez ciągłe kontuzje. Trzeba życzyć mu szybkiego powrotu do zdrowia i mieć złudne nadzieje że już się to nie powtórzy.
A co do meczu to wynik jest genialny bramkowy remis. Czuje że na Mestalla będzie tak jak z interem (0:0). Chelsea u siebie miała bardzo dużą przewagę ale akcji raczej nie dużo.
Silva zagrał genialnie nawet jakby nie strzelił tej bramki to i tak był najlepszy. Naprawdę przyszłość należy do niego.
22. David Villa 7 Amunt Valencia05.04.2007; 09:41
Bardzo dobry wynik fajnie by było jak Valencia wygrała LM chiałbym w Valencii zobaczyc Huntelara

23. Marzyciel05.04.2007; 09:41
MarzycielWynik niezły, sam obstawiałem remis w tym meczu i nie myliłem się. Pierwsza połowa zdecydowanie dla nas. Druga już dla Chelsea. Daje nam to lekką przewagę przed rewanżem, ale o hurraoptymiźmie nie ma mowy.

U nas bardzo dobre zawody rozegrał Silva (kapitalny gol) i cała obrona (zwłaszcza podobał mi się Miguel). Słabiutko niestety Cani (chociaż przy tej bramce troche winy zrzuciłbym na Ayalę), Vicente (ten młokos Diarra robił z nim co chciał) oraz niewidoczny Villa.

Za tydzień mam nadzieję świętować awans do półfinału!

Amunt Ches!
24. Tapczan05.04.2007; 09:55
Jak zwykle ile ludzi, tyle opinii. Joaquin zagrał bardzo słabo, kilka razy wręcz tracąc piłkę w żenujący sposób. Vicente nie lepiej, choć jego usprawiedliwia długi rozbrat z piłką. Silva genialny, niech mi ktoś jeszcze napisze, że David nie jest w stanie poprowadzić nam do sukcesów w LM. Kompletnie zawiódł Villa, nawet nie biegał po boisku tyle co zwykle. Albelda dobry występ, Albi poprawny. Miguel w pierwszej połowie strasznie mnie irytował, ale w drugiej sie juz poprawił. Del Horno poprawny. Ayala i Moretti bardzo dobrze, choć tego pierwszego zganić należy za bramkę, bo jego i Canizaresa wina.

Ogólnie zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, ale w drugiej brakło już pomysłu, wyszło na wierzch zmęczenie graczy i brak rozgrywającego. Ważne, ze utrzymaliśmy wynik, a Chelsea nie zbytnio nas nie postraszyła. Dwie dobre okazje na cały mecz to bardzo słaby wynik (bramki nie liczę, bo była z niczego)
25. sergio ramos05.04.2007; 10:09
Bramkowy remis na wyjeździe- świetny wynik. U nas na Estadio Mestalla będzie walka do upadłego, ale wydaje mi się, że wygramy 1:0.
26. ~barcafan05.04.2007; 10:09
Oby Valencia uratowała honor hiszpanskiej piłki:)
27. ~David Villa05.04.2007; 10:19
heheh ... Silva chyba najpiękniejsza bramka pierwszych meczy 1/4 .... Rise też pieknie uderzył ... teraz niech Villa , Silva , Angulo powiedza , ze są pełni optymizmu to bedzie 3 :D:D
28. ~David Villa05.04.2007; 10:21
aha gramy na MESTALLA wiec możemy wygrać albo utrzymać remis 0-0 ... zresztą ... bedziemy chcieli cos ustrzelic ...

AMUNT AMUNT AMUNT !!!!!!
29. ~Kawalec05.04.2007; 10:30
Canizares fatalnie ....przy kazdym stalym fragmencie balem sie ze wyhjdzie z bramki i upusci pilke .Chelsea gralo dlugimi plkami w pole karne i dosrodkowaniami - swietnie spisala sie obrona - moim zdaniem cala linie obrony trzeba pochwalic . Tak samo Jjak Albelde de- swietne dlugie pilki i duuuuzo przychwytow ....gra Vicente nic nie wnosila ,Joaquin dryblowal okkej ale mnie wpienialo ze on nie dosrodkowywal ....Villa wogule nie widoczny mi sie przypomiana jeden jesgo strzal . Silva swietna forma i zajebisty meczy a Angulo zagral niezle na nim Diarra dostal zolta ....smiesznie go tam motal kilka razy :P ale mogl sie bardizej pokazywac ....ogulnie ZAJEBISCIE !!!!!!!!!!! amunt Valencia
30. ~Ktosik05.04.2007; 11:00
Na Mestalla bedzie 2:1 Dla Los Ches i wyjebiemy cweli z CL
31. ~damsis05.04.2007; 11:07
Tap piszesz ze Villa malo biegal .. 10670m- dla Twojej informacji :)
32. el_nino05.04.2007; 11:33
el_ninoNie bede nic pisal o grze w tym meczu bo wszystko co chcialem napisac zostalo juz powiedziane:) Oglnie ciesze sie z remisu choc mogloby byc lepiej:) a chcialbym zwrocic uwage, ze w raporcie pomeczowym jest blad w wyniku AS Roma-ManU. Powinno byc 2:1 a nie 0:0. Pozdo

AMUNT LOS CHES ^V^
33. ~EDI05.04.2007; 12:20
TO NIE ŻADEN SUPER WYNIK TYLKO WYMĘCZONY REMIS. CHELSEA WYSTARCZY SKROMNE 1:0 I VALENCIA WYEMILINOWANA!!!!!!!!!
34. ~wojteklampard705.04.2007; 12:33
Na początku chciałem pogratulować, osiągneliście co chcieliście. Mówicie że mogło być lepiej ale mogło być też gorzej, gdyby strzał Kalou wszedł w bramke zamiast uderzył w słupek, gdyby Ayala(nie jestem pewien) nie zablokował strzału z przewrotki Szevchenki. Pierwsza połowa należała do was a druga do nas. Wynik jest sprawidliwy ale równie dobrze i Chelsea i Valencia mogła wygrać. Jestem pewny że mecz na Mestalla będzie bardziej emocjonujący. Mam nadzięję że będziecie się bronić a Chelsea pierwsza strzeli gola. Wtedy wy musielbyście zatakować a Chelsea mogła by zdobyć drugiego gola waszą bronią - kontratak.
Mam nadzieję że tak będzie.
35. ~waszczak05.04.2007; 12:34
1-1 to dobry wynik jak na wyjeździe. Owszem Canizares zagrał w tym słabo ale to nie jest powód by od razu zmienić bramkarza bo przecież należy do czołówki najlepszych bramkarzy świata,a tym dowodem jest bardzo dobra gra w lidze
36. Marzyciel05.04.2007; 13:56
MarzycielEDI - a nam wystarczy jeszcze skromniejsze 0:0...Lipa nie?
37. BartekVCF05.04.2007; 14:35
BartekVCFPiekny mecz, piekny gol Silvy, niepewne interwencje Canizaresa, gol z glowy Drogby, niewykorzystane okazje z obu stron - to w skrócie caly mecz. Wynik napawa optymizmem przed rewanzem, ale moglo byc jeszcze lepiej.
38. ser2305.04.2007; 15:02
ser23dobry wynik, gra taka jak zwykle z silnymi ekipami

ogolem chyba nie ma niezadowolonych z rezultatu mimo bledu Caniego

AMUNT Valencia !!!
39. ~xyz05.04.2007; 15:45
Najwiekszym bledem jaki popelnialismy byly dlugie wykopy Canizaresa. Nie sadze, zeby sam Santi, przy swoim doswiadczeniu nie widzial, ze nie daje to zadnych rezultatow. Chyba taka byla taktyka Quique. W drugiej polowie Cani powinien zagrywac krotko
40. Assist_magik05.04.2007; 16:00
Assist_magikPrzepiękna bramka Silvy, szkoda Santiego, teraz się nie dziwię czemu Carboni chce nowego bramkarza sprowadzić. Fatalnie gra Santi, z całym szacunkiem dla niego, ale obecnie nie prezentuje poziomu na miarę gry w pierwszym składzie. Szkoda, bo mogło być zwycięstwo, ale remis cieszy i miejmy nadzieję, ze przejdziemy dalej... Amunt!
41. ~Johnny Chelsky05.04.2007; 16:32
Mogłobyć i pewnie będzie w rewanżu: wyjdzie Robben, nie będzie poprzeczki (jak wczoraj), Joe Cole zagra dłużej i... pa pa Valencio! Odpadła Barca, odpadł Real, to teraz czas na następnych cienasów z Hiszpanii.
42. chala05.04.2007; 16:32
chalaBylo zajebiscie !!! nie mozemy narzekac ,bo nie ma na co!!!!awans do 1/2LM jest bardzo blisko:D......szkoda tylko Vicente
Amunt VAlencia!!!
43. ~AMUNT VALENCIA05.04.2007; 16:56
No cóż, Valencia zremisowała na Stamford Bridge, to na Mestalla problemów być nie powinno. A co do Canizaresa - każdy może mieć zły dzień!!!
44. Maco06.04.2007; 08:40
MacoJest to bardzo korzystny wynik przed zblizajacynm sie rewanzem na Mestalla.Ponadto dobry mecz zagral Joaquin co napawa optymizmem wszystkich fanow Los Ches, miejmy nadzieje ze nie byl to jednorazowy przeblysk ale poczatek dobrej ustabilizowanej gry Joaquina.
Jedynym minusem jest kontuzja Vincente i w tym przypadku sadze ze tak kontuzjogeny zawodnik jak on powinien siedziec na lawce i zostac wpuszczonym powiedzmy na ostatnie 20 minut tak by powoli bez pospiechu odbudowywal swoja forme, ja i napewno wszyscy kibice Nietoperzy trzymamy mocno kciuki za Vincente by szybko powrocil do gry i dalej czarowal swoja fenomenalna gra.
45. ~Mathias_VCF06.04.2007; 11:18
Mecz byl świetny wynik dla mnie dobry, nie powinno byc wiekszych problemow w rewanzu, Villa pokaze na Mestalla w rewanzu na co go stac :) . A co do Vicente to szkoda go bardzo.... lepiej aby juz w tym sezonie nie gral to dla jego dobra.. mam nadzieje ze w przyszlym sezonie bedzie pokazywal to co tak na prawde potrafi.