Wypożyczeni - raport

Lolek, 11.10.2009; 16:27

3 i 4 października grali piłkarze wypożyczeni z Valencii do innych klubów. Oto krótki raport, podsumowujący ich postawę na boiskach Półwyspu Iberyjskiego.

Bramkarze:

Renan Brito (Xerez CD) - rozegrał cały mecz, w którym jego drużyna zremisowała 1:1 z Málagą.

Vicente Guaita (Recreativo Huelva) - spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych, a jego zespół przegrał 1:2 z Celtą Vigo.

Obrońcy:

Jaume Costa (Cádiz CF) - nie grał w zwycięskim spotkaniu z Albacete (1:0).

David Lombán (UD Salamanca) - rozegrał pełne 90 minut w wygranym 1:0 meczu z Gimnastic.

Ximo Navarro (Elche CF) - nie grał z powodu kontuzji. Jego drużyna przegrała 0:3 z Hérculesem.

Thiago Carleto (Elche CF) - nie wystąpił w spotkaniu. Wynik - jak wyżej.

Pomocnicy:

Aarón Ñíguez (Celta Vigo) - Nie wziął udziału w spotkaniu z Recreativo z powodu powołania na Mistrzostwa Świata U-20. Do czasu wyeliminowania Hiszpanii przez Włochy młody piłkarz zdobył cztery gole i zaliczył dwie asysty. Bramki Aaróna

Ángel Montoro (Real Unión) - wyszedł na drugą połowę wygranego 3:1 spotkania z Castellón.

Stephen "Sunny" Sunday (Real Betis) - z powodu urazu nie zagrał w zremisowanym 2:2 meczu z Rayo Vallecano.

Hugo Viana (Sporting Braga) - grał pełne 90 minut w wygranym meczy z Vitorią Setubal. Gracz wpisał się na listę strzelców w doliczonym czasie gry. Po tym spotkaniu ma na koncie trzy gole i dwie asysty, a jego Sporting po siedmiu kolejkach zajmuje pierwsze miejsce w lidze mając dwa punkty przewagi nad Benficą.