sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Ulewne opady deszczu, które w dniu wczorajszym nawiedziły Walencję są jednymi z najbardziej intensywnych w ostatnich latach w tym regionie Hiszpanii. Gwałtowne załamanie pogody niestety nie oszczędziło przygotowujących się do spotkania z CFC Genoa w Lidze Europy zawodników Los Ches, przez co Unai Emery musiał poważnie zrewidować swój plan zajęć, rezygnując z części ćwiczeń na płycie boiska.

Oczekując na poprawę aury Emery postanowił, iż wraz z zawodnikami uda się do sali projekcyjnej, gdzie korzystając z materiałów video, przeanalizują popełnione w ostatnich spotkaniach błędy. Zajęcia, głównie poświęcone nieudolnej grze obronnej (Emery wziął pod uwagę głównie błędy Alexisa) trwały prawie godzinę! Trener uznał jednak, że dokładna analiza była konieczna, gdyż forma defensywy jest daleka od poprawnej, a jej wpadki w ostatnich spotkaniach okazywały się negatywnie wpływać na końcowe rezultaty zespołu.

Po swoim wykładzie, Emery przeprowadził już tradycyjny trening, podczas którego swoimi decyzjami dał do zrozumienia, iż mecz z CFC Genoa potraktuje tak, jak inne dotychczasowe spotkania w ramach europejskich pucharów, czyli wykorzysta graczy rezerwowych. I tak prawie pewne jest, że obok Cesara w spotkaniu z Włochami zagrają: na środku obrony David Navarro i Hedwiges Maduro, na jej lewej stronie Asier Del Horno, w centrum boiska Davidowi Albeldzie partnerować może rekonwalescent Ruben Baraja, a w ataku wystąpi Nikola Zigić, którego z drugiej linii wspierać będzie duet asów, Juan Mata i David Silva.

Kategoria: Ogólne | ElValencianista.com skomentuj Skomentuj (9)

KOMENTARZE

1. Alba30.09.2009; 14:29
Alba;/ Emery powinien traktować bardziej poważnie LE . Liczę jednak na wygraną chociaż jednym golem . Powinien też zagrać Banega , bez niego nasza gra się w nie klei .
2. staste7730.09.2009; 14:53
staste77Jako drugi z prelegentów powinien wystąpić któryś z kapitanów i na video pokazać Emery'emu jakie błędy czyni podczas prowadzenia meczu: cofanie się do obrony pod koniec meczu, złe zmiany (zdejmowanie z boiska Banegi), itd.
3. pedro130.09.2009; 14:54
Nie sądzę żeby Baraja nadawał się po kontuzji na 1-szy skład. Cesar w bramce jak najbardziej.
Proszę o informację, czy Alexis dostał tę kompilację video do domu?
4. LSW30.09.2009; 14:59
LSW"Oczekując na poprawę aury Emery postanowił, iż wraz z zawodnikami uda się do sali projekcyjnej, gdzie korzystając z materiałów video, przeanalizują popełnione w ostatnich spotkaniach błędy."

Oby w Valencii nieustannie padało przez miesiąc. Jeśli tylko to jest powodem, że Emery analizuje błędy ze spotkań, to...
5. benji30.09.2009; 15:04
benjiWydaje mi się bez sensu to, że Emery tworzy dwie niemalże zupełnie różniące się od siebie składy. Z całej tej gromady jedynie Mata i Silva regularnie występują. Resztę porównać można do reprezentacji Polski.
Emery nie rozumie chyba do końca na czym polega pojęcie rotacji w zespole.
6. zając43530.09.2009; 15:18
zając435Nareszcie zagra David Navarro!
7. Algir30.09.2009; 15:58
Benji, fakt.
Czasami odnoszę wrażenie, że np. przy ustalaniu pary środkowych obrońców decyduje rzut monetą :)
8. Alba30.09.2009; 18:15
Albabtw. zajebiste kurtki mają gracze Vcf ^^
9. VooDoo01.10.2009; 09:53
VooDooGenoa a tym bradziej LE to nie miejsce na eksperymenty i wystawianie całkiem innej jedenastki , takie coś nawet w FM się nie sprawdza...
Tak jak pisał benji , Emeryt chyba nie-rozumie na czym polega rotacja w składzie...