sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Pierwsze stracone punkty, wypadnięcie z czołówki i niepotrzebne zamieszanie w mediach – to pokłosie meczu ligowego ze Sportingiem Gijon, który w zgodnej opinii kibiców powinien zakończyć się zdecydowanym zwycięstwem Nietoperzy. Powinien, jednak stało się zupełnie inaczej, gdyż Los Ches w niejasnych dla nikogo okolicznościach zaledwie zremisowali z mocno przeciętnym rywalem, co w zespole wywołało spore poruszenie.

David Villa, którego wypowiedź tuż po spotkaniu została odebrana przez media jako atak na trenera Emery’ego - „Do drugiej połowy podeszliśmy źle. Zrelaksowaliśmy się w końcówce i wszystko skończyło się tak, jak w ubiegłym sezonie” – oficjalnie zdementował doniesienia prasy, jakoby jego krytyczna ocena gry zespołu była skierowana w stronę szkoleniowca: „Kiedy mówiłem o podejściu i nastawieniu miałem na myśli zespół. Być może zostałem źle zrozumiany, lub wyraziłem się nieprecyzyjnie. Miałem jednak prawo być zły, gdyż z własnej winy straciliśmy dwa ważne gole”.

Villa zapytany bezpośrednio o swój stosunek do Emery’ego odparł: „Nie straciłem do niego zaufania teraz ani nigdy wcześniej. Wszyscy w szatni szanujemy trenera”.

Kategoria: Ogólne | Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. VooDoo22.09.2009; 13:53
VooDoodobrze,że w końcu ktoś się odezwał , nie może być tak ,że remisujemy ze słabą drużyna grająca w 10-ke ,a później udawać,że się nic nie stało.Może to trochę podziała na chłopaków i zaczną w końcu grać.
Przy 2:1 trzeba było ściągnąć słabego tamtego dnia Mate , przesunąć Silve na lewe skrzydło i wpuścić Zigica albo Miku,a nie grać na utrzymanie wyniku jak im nakazał Emery w szatni.
2. zając43522.09.2009; 14:00
zając435Właśnie dziwi to, że Miku nie zagrał. W meczach reprezentacji grał super, a u nas... rzadko gra.
To jest idealny przykład tego, że naszemu trenerowi brakuje odwagi.
3. silvadavid22.09.2009; 17:04
Niestety EMERY jest słabym i bardzo zachowawczym trenerem.Jak tylko Valencia zaczyna prowadzic to Emery ustawia defensywnie chłopaków . Podobno Valencia walczy o miejsce 1-4 więc granie zachowawcze wogóle nie powinno wchodzic w gre.
4. el_moro_9_ches22.09.2009; 23:08
el_moro_9_chesA pamiętam jak Emery do nas przychodził, i te szumne zapowiedzi że on "woli zremisować 5:5 niż 0:0", kocha gre do przodu bo futbol jest dla kibiców czy jak to tam szło. Tylko że to w ogole nie znajduje odzwierciedlenia w naszej taktyce, rzeczywiscie od jakiegos czasu gramy bardzo zachowawczo w sytuacjach gdzie nie powinnismy tego robic. Jesli Unai w tym sezonie nie wprowadzi nas do LM to zastanowilbym sie nad zmiana trenera.