sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Angel Dealbert, obrońca Valencii, chwalił na konferencji prasowej ogromny potencjał swojej drużyny w ofensywie, zaznaczając tym samym, że nie każdy zespół ma w swoich szeregach takich piłkarzy jak Villa, Silva i Mata. Zdaniem piłkarza wyżej wymieniona trójka stwarza gigantyczną różnicę w jakości gry Blanquinegros.

Obrońca zaakcentował jakość, jaką wprowadzają do gry Silva, Villa i Mata. Zdaniem piłkarza wyżej wymieniona trójka stwarza gigantyczną różnicę w jakości gry Blanquinegros. Pokazali to zarówno w Sevilli jak i wczoraj. Zostali w Valencii i są dla nas niezwykle ważni..

Musimy być jednak skoncentrowani z tyłu, straciliśmy 2 bramki. Jeśli nie będziemy do tego dopuszczać bardzo prawdopodobne, że skończymy ligę wysoko. To oczywiste, że Real i Barcelona mają świetne kadry i z założenia będą z przodu, ale my oraz inne zespoły będziemy bić się, aby być tam z nimi. Jeśli osiągniemy odpowiednią koncentrację, będziemy mieć wiele do powiedzenia. - twierdzi były gracz Castellon.

Gracz pochwalił też panującą w szatni atmosferę oraz dynamikę treningów. Dodał też, że wzrosła rywalizacja, ponieważ nie wiadomo, kto pojawi się na murawie w meczu z Lille.

Kategoria: Wywiady | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (7)

KOMENTARZE

1. Nevan15.09.2009; 19:46
NevanTeż bym prosił o delikatne sugerowanie błędów.
2. Jacek15.09.2009; 19:51
JacekTo nie wiarygodne... wszyscy nasi piłkarze w tamtym sezonie wiedzieli,że nie mamy szans na mistrzostwo a teraz gdy Real i Barca mają jeszcze lepsze składy są niemal pewni zwycięstwa...
3. Nevan15.09.2009; 19:53
NevanA co mają mówic?

"Jesteśmy słabym klubem, nie mamy szans na dobycie jakichkolwiek punktów, a zwycięstwa z Sevilla i Valladoidem to przypadki były"

Zresztą niech mówią co chcą, byleby wygrywali ;)
4. wk15.09.2009; 20:09
wkTym razem news bezbłędny. Nawet większą uwagę zwróciłeś na przecinki ;>

Zgodzę się z Dealbertem, że nie mamy czego zazdrościć Realowi, czy Barcelonie. Powiem nawet więcej: w FCB atmosferę może popsuć Zlatan, ale może się to nie sprawdzić.
5. zając43515.09.2009; 21:07
zając435... A w Interze polepszyć atmosferę może Eto'o :)
6. Jacek16.09.2009; 09:04
JacekNo dobra nevan przesadziłem,ale tutaj co 2 news jest tylko o tym.
7. billie_16.09.2009; 09:26
i bardzo dobrze! o to właśnie chodzi! panuje bojowe nastawienie, nasi piłkarze znają swoją wartość i sami zauważają, że w tym sezonie tworzą drużynę, która może osiągnąć bardzo dużo.