sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W wygranym 3:0 meczu z Estonią, Juan Manuel Mata zdobył swoją pierwszą bramkę dla dorosłej reprezentacji Hiszpanii. Wschodząca gwiazda Valencii pojawiła się w czwartek w loży prasowej Miasta Sportu w Paternie, gdzie odpowiadała na pytania dziennikarzy.

Odczucia po spotkaniu z Estonią i strzeleniu gola

Cieszę się z matematycznego zakwalifikowania się do przyszłorocznego turnieju, co było naszym celem od samego początku, jak i z występu okraszonego golem.

Zagrałeś z "13" i… zaliczyłeś trafienie

Powołanie otrzymało 18-stu piłkarzy, wziąłem numer, który został do dyspozycji. Jak się później okazało, przyniósł mi powodzenie.

Tej niedzieli zadebiutujesz z numerem "10" na plecach

To pierwsze spotkanie, w którym zagram z nowym numerem i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Oby z "10" szło mi tak dobrze jak z "16".

Wszyscy są szczęśliwi ze zdobytej bramki

Otrzymałem wiele podziękowań za gol dla Hiszpanii: osobiście od kolegów z Valencii w kadrze, telefonicznie od tych spoza niej… cały świat mi gratulował.

Musisz myśleć o Valladolid

Kiedy wracasz z reprezentacyjnego wyjazdu i czeka cię mecz w następną niedzielę, musisz błyskawicznie zmienić chip i zacząć myśleć o najważniejszym, w tym wypadku spotkaniu z Realem Valladolid i, od dzisiaj, musisz trenować z zamiarem odniesienia tam zwycięstwa.

Twoja przyszłość

Pracuję, by pomóc mojemu klubowi i reprezentacji. Skupiam się tylko nad tym. Na poprawianiu się.

Co zrobisz z koszulką?

Zostawię ją sobie. Zabieram koszulki, które uważam za ważne dla mnie. Lubię mieć w domu trochę pamiątek, kiedy skończę z piłką nożną, uzbiera się ich wiele.

Jak się ma Twoja drużyna, Valencia CF

Sezon jest długi i tego sezonu chcemy wypaść jak najlepiej, jesteśmy świadomi tego, że mamy szeroką kadrę, mogącą rywalizować na trzech frontach. Póki co trzeba patrzeć na najbliższe tygodnie, poprawiać się z meczu na mecz i jeśli sprawy będą miały się dobrze, znajdziemy się na najwyższych pozycjach.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. Jacek11.09.2009; 18:38
JacekMiałem przeczucie przed tym meczem, że ktoś z Valencii strzeli ;P
2. Ruutu11.09.2009; 20:32
RuutuNie chce mi się czytać tej informacji ale tytule POWINNO BYĆ "za gola" a nie "za gol
3. VarowRM12.09.2009; 16:47
VarowRMBrawo , brawo oby z Valladolid strzelił bramkę,albo 2 .