sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Juan Manuel Mata, który w dniu wczorajszym przejął od Miguela Ángela Angulo koszulkę z numerem ‘10’, w oficjalnym komunikacie na stronie klubu poinformował, iż jest niezmiernie dumny, że to właśnie jemu przypadł trykot z tym magicznym numerem.

Mata podziękował także Angulo, który od początku pobytu młodego skrzydłowego w Valencii starał się pomagać mu w jak najlepszym zaadaptowaniu do warunków panujących w klubie: „Rozmawiałem wczoraj telefonicznie z Angulo. Podziękowałem mu za wszystko, co przez te dwa lata dla mnie zrobił. Mam nadzieję, że nowy numer okaże się być szczęśliwym zarówno dla mnie, jak i dla całego zespołu”.

Kontynuując swoją wypowiedź Mata podkreślił, że zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu z Sevillą jest rezultatem, którego wszyscy oczekiwali i stanowi znakomity początek sezonu, zarówno dla ekipy „Nietoperzy”, jak i dla wszystkich fanów zgromadzonych na Estadio Mestalla. Na temat strzelonego gola Mata odparł jedynie: „Chciałbym utrzymać passę”.

Podsumowując młody Hiszpan zapowiedział, iż w chwili obecnej koncentruje się wyłącznie na grze w barwach narodowych Hiszpanii, gdyż nadchodzące spotkania będą dla „La Furia Roja” kluczowymi.

Kategoria: Ogólne | Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. MaTtaj01001.09.2009; 20:14
Moj ulubiony pilkarz z moim ulubionym numerkiem ;] Mam nadzieje ze pokaze na co go stac
2. Jacek02.09.2009; 10:16
JacekOby kontynuował tą dobrą formę...Może ten numer mu pomoże :)