sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Michel pojedzie do Ermelo

Dzidek, 17.06.2009; 23:08

Michel Herrero, pomocnik Valencii, rozpocznie przygotowania do nowego sezonu wraz z resztą pierwszego zespołu w holenderskim Ermelo, jak wyjaśnił po rozmowie z Fernando Gómezem przedstawiciel piłkarza, Mario Parri.

Dla 20-letniego zawodnika, który w połowie zakończonej kampanii przedarł się z drużyny rezerw do teamu Unaia Emery’ego i otrzymał nawet powołanie do kadry Hiszpanii U-21, przybyło kilka ofert wypożyczenia z klubów Primera Division - dlatego jego agent chciał dowiedzieć się, jakie są zamiary Valencii wobec następcy Baraji.

To była rutynowa wizyta, by poznać plany klubu wobec naszych piłkarzy – Michela i Pablo Hernándeza. Chcieliśmy rozmawiać o Michelu, nie tracić czasu, bo jest kilka ofert z Primera. Zainteresowanie jego sprowadzeniem wyrażają Deportivo i Almeria, a także inni. Intencją Unaia Emery’ego jest włączenie Michela do pretemporady i zadecydowanie o jego przyszłości dopiero po jej zakończeniu, ale jeśli zmieniłby zdanie i wychowanek Nietoperzy miał odejść, w razie gdyby doszło do innych zawirowań w klubie, piłkarz pożegnałby się z Valencią przed rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu - komentował Parri.

Kategoria: Transfery | Super Deporte skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.