sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Carlos Marchena w dzisiejszym spotkaniu przeciwko Irakowi wybiegł na boisko w koszulce reprezentacji Hiszpanii 52. raz. Tym samym kapitan Los Ches stał się tym graczem Valencii, który zanotował najwięcej występów w La Selección.

Defensor Blanquinegros wyprzedził Davida Albeldę, który 51 razy zakładał strój reprezentacji. Obrońca znajduje się także przed Davidem Villą, dla którego dzisiejszy mecz był 44. spotkaniem rozegranym w barwach narodowych.

Marchena zadebiutował w La Furia Roja w 2002 roku podczas towarzyskiego meczu z Węgrami, zakończonego remisem 1:1. Od tamtej pory Nietoperz brał udział we wszystkich ważniejszych imprezach, w których uczestniczyła reprezentacja: Mistrzostwach Europy w Portugalii w 2004 roku, Mistrzostwach Świata w Niemczech w 2006 oraz w pamiętnych zeszłorocznych Mistrzostwach Europy rozgrywanych na boiskach Austrii i Szwajcarii, w których wspólnie z kolegami z La Selección wywalczył tytuł mistrzowski.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Vicente.Rodriguez18.06.2009; 16:35
Vicente.RodriguezNo i to jest brawdziwy piłkarz Valencii!!!
Niektórzy tutaj chcą pozbywac sie Carlosa jak najpredzej, nie rozumiem takiego podejscia do sprawy. To tak jakby Villarreal chciał sprzedac Capdevile, a to u kibiców Villarreal jest nie do przyjęcia.
52 wystepy mówią za siebie, nie bez powodu znajduje się w 11 Mistrzów.
niech gra jak najdłuzej