sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Dyrektor sportowy Valencii rozwiał wszystkie wątpliwości dotyczące porozumienia władz Blanquinegros z Realem Madryt w sprawie transferu, będącego w samym centrum zainteresowania hiszpańskiej prasy, Davida Villi.

Przyszłość Guaje spoczywa jak na razie w rękach Manuela Llorente, który ani myśli przystać na ostatnią propozycję „Królewskich”. Głos w tej kwestii zabrał podwładny prezydenta, Fernando Gómez.

„Jeśli chodzi o Davida Villę trzeba jasno powiedzieć o dwóch rzeczach. Po pierwsze, Valencia nie doszła z nikim do żadnej zgody. Po drugie, nie mamy w tej chwili jakiejkolwiek oferty, która mogłaby nas usatysfakcjonować” – mówi. Ponadto przyznał, że zawodnikiem interesują się co prawda zagraniczne kluby, od których odebrano nawet oferty, ale podkreślił, iż żadna nie jest wystarczająco korzystna.

Zapytanie dziennikarzy o konkretną kwotę, jaka zadowoliłaby władze klubu, skwitował krótko: „Za ten transfer odpowiada prezydent i to on zadecyduje, czy będzie to satysfakcjonująca propozycja”.

Kiedy został zaś zaczepiony na temat klubu, który miałby pierwszeństwo w sprowadzeniu Villi, oświadczył, że „gracz woli zostać w Valencii”.

Na koniec zdradził, że „nikt nie jest na sprzedaż ani nie na sprzedaż, ponieważ wszystko zależy od tego, czy wysłuchamy określonych ofert oraz je zaakceptujemy”. Hiszpan dopowiedział, że już tylko podpis bramkarza dzieli Valencię od przedłużenia umowy z Césarem.

Kategoria: Wywiady | Las Provincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro116.06.2009; 22:21
To Gomez awansował na zwierzchnika prezydenta?
Z tej informacji wynika, że większość ofert to szum medialny. Real wydaje prawie 100 mln na Ronaldo, a za Villę chcą dać żałosne 25 mln + wartego kilka baniek Negredo.
Wolę Granero, który ma wg mnie znacznie większy potencjał. Jeśli Real dałby 35 mln + Granero nie wahałbym się ani chwili. Zamiast Negredo, który jest moim zdaniem mocno przereklamowany, mamy Miku o zbliżonym profilu.
2. Kanius16.06.2009; 22:34
KaniusTylko, że Miku nie strzela po 19 bramek na sezon i nie ma takiego doświadczenia. Jeśli by był taki zawalisty to grałby u nas w pierwszym składzie, więc sprzedając Villę, bez Negredo do Realu zostajemy automatycznie bez napastnika.