sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Życzeniem prawego obrońcy RCD Espanyol jest gra dla „Nietoperzy”. Hiszpan na każdym kroku daje do zrozumienia swojemu pracodawcy, iż jeśli będzie musiał porzucić obecny klub, to tylko na rzecz Los Ches.

Jak na razie obie drużyny nie doszły do porozumienia w sprawie transferu, ponieważ władze Blanquiazules nie przystali na ofertę Fernando Gómeza, który proponował 3 miliony euro.

Furtka nie jest jeszcze zamknięta, dlatego przypuszcza się, że w najbliższym czasie panowie dyrektorzy zasiądą do rozmów ponownie. W grę, oprócz pieniędzy, mają wchodzić zupełnie zbędni piłkarze.

Odmowa klubu ze stolicy Katalonii nie zniechęca samego zainteresowanego, któremu podoba się perspektywa dołączenia do ekipy Unaia Emery’ego. Piłkarz uważa, że Valencia to wielka drużyna, która może zapewnić mu wszystko, czego w karierze sportowej potrzebuje. Jego zdaniem rozmowy z tak utytułowanym zespołem powinny być prowadzone bez pośpiechu, tak by podjęto rozsądną i korzystną dla zawodnika decyzję. Z uwagi na to prosi pracodawców o nie blokowanie drogi przenosin, a także niewygórowaną kwotę pieniędzy, za jaką mógłby odejść z drużyny. Sergio ufa projektowi sportowemu Valencii, która według niego w przyszłym sezonie stanie do walki o najwyższe cele w Hiszpanii i na pewno będzie konkurować na płaszczyźnie europejskiej. Poza tym wierzy w powrót „Nietoperzy” do Ligi Mistrzów.

W tym tygodniu oczekujemy kolejnych działań ze strony Fernano Gómeza, który jest już święcie przekonany o tym, że Sergio zamierza grać dla Valencii i zrobi wszystko, by dopiąć swego. Intencją dyrektora sportowego klubu z Estadio Mestalla jest podpisanie długoletniej umowy z obrońcą. Jeżeli porozumienie z Espanyolem zostanie w końcu osiągnięte, 23-latek podpisze kontrakt nawet na okres od 4 do 6 sezonów.

Kategoria: Transfery | SuperDeporte skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Gajos15.06.2009; 16:53
Gajosczekamy.
2. m198815.06.2009; 18:46
m1988Wcieło newsy czy mi się wydaje???
3. macio2115.06.2009; 19:12
macio21troche nie na temat,ale podobno interesujemy sie jakimś talentem z Parmy;Dale dość interesujący grajek...
4. zicosokrates16.06.2009; 01:31
Tez coś czytałem o tym ale nie wiem gdzie. Podobno to jakiś młody nigeryjczyk. Zainteresowany jest ponoć Milan i ktos z Hiszpanii. Wyceniają go na 2mln.

Co do Sergio. Myślę że większym problemem jest srodek pola z coraz słabszymi i starszymi Barają i Albeldą, chimerycznym Fernandezem i brakiem rozgrywającego czy nawet człowieka który poukładał by grę. Dziwne, że chcą się pozbyć Miguela. I na gwałt szukają prawych obrońców. Chyba są pilniejsze potrzeby. A jesli Villa odejdzie to zostaniemy prawie bez napastnika.
5. goly16.06.2009; 08:25
Nie da się ukryć, że decyzja o odejściu Miguela została podjęta w oparciu o jego nocny tryb czuwania. Szczerze nie wiem ile on zarabia, ale pewnie i po części też pensja gra tutaj istotną rolę. Emery uważa, że znajdzie tańszego i równie dobrego gracza. Miguel ostatnio nie grał najlepszych zawodów i jest jak najbardziej do zastąpienia. Liczę tylko, że nie pójdzie w jakiejś promocji typu 3mln bo mnie wtedy chyba szlag trafi.