sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery wymienia swoich współpracowników

Dzidek, 11.06.2009; 14:47

Przed rozpoczęciem przygotowań do kolejnego sezonu, sztab szkoleniowy Valencii czekają zmiany. Asystentem Unaia Emery’ego pozostanie Juan Carlos Carcedo, ale z pracą pożegnają się Miguel Villagrasa i José Mascarós, a więc trenerzy odpowiedzialni za przygotowanie fizyczne piłkarzy.

Unai rozmawiał o tym na wtorkowym spotkaniu w Paternie i skorzystał również z okazji przeanalizowania przydatności do drużyny każdego z członków kadry. Oficjalnie, klub nie wypowiedział się na temat niechcianej dwójki szkoleniowców, ale wydaje się, że obaj panowie zostali wcześniej poinformowani o postanowieniu Baska.

Teraz trzeba znaleźć zastępców, mając na uwadze nieciekawą sytuację finansową klubu. To właśnie może w szczególny sposób zaważyć na opcji sprowadzenia Pako Ayestarana, człowieka kooperującego z Rafaelem Benitezem w Valencii i Liverpoolu. Współpraca między nimi zakończyła się przed kilkoma laty, Pako próbował szczęścia w Realu Sociedad, a rok temu przeniósł się do Benfiki Lizbona, której trenerem do niedawna był Quique Sanchez Flores (w tym tygodniu Quique wraz ze sztabem opuszczają portugalski klub). Innym kandydatem do zasilenia ekipy Emery’ego jest Julen Masach, również mający na koncie współpracę z Floresem.

W każdym razie, Emery póki co nie może ujawniać swoich zamiarów. Wczoraj ex-trener Almerii pracował w Mieście Sportu w Paternie i spotkał się z szefem sztabu medycznego, Antonio Ginerem, by omówić szczegóły pretemporady. Giner, który został zaskoczony pogłoskami o jego rzekomym odejściu, rozmawiał twarzą w twarz z Emerym, udzielającym mu pełnego wsparcia.

Kategoria: Transfery | Las Provincias skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. Vicente7311.06.2009; 16:19
Vicente73Giner - szef sztabu medycznego - powinien juz dawno wyleciec z klubu razem ze swoim pożałowania godnym sztabem medyków. A raczej konowałów, bo to, co w Valencii dzieje się od kilku sezonów za zdrowiem graczy, to rozpacz i kompromitacja.