sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W dniu meczu pomiędzy dwoma hiszpańskimi klubami, na kilka godzin przed konfrontacją, dochodzi zwykle do innego spotkania - prezydent drużyny gospodarzy podejmuje kurtuazyjnym posiłkiem przedstawicieli władz zespołu gości. Na wspólnym obiedzie, przedstawiciele klubów często dyskutują o możliwych transferach, przedstawiając nieformalne oferty. W hiszpańskiej prasie sugerowano, że gdy tylko Soriano przywita przedstawicieli Realu chlebem i solą, oni przekażą mu intratną ofertą za Davida Villę, będącego jednym z celów transferowych najpoważniejszego kandydata na prezesa Blancos. Prezydent Valencii uciął dziś jednak wszelkie spekulacje - jak zapewnił, nie będzie jutro prowadził żadnych negocjacji z władzami Realu.

Nigdy podczas oficjalnego posiłku nie rozmawia się o transferach. Przynajmniej ja tak nigdy nie robię - twierdzi Soriano. Zresztą, nikt nie dał nam jeszcze do zrozumienia, że będzie starał się pozyskać Villę, nie było żadnej poważnej oferty. Wszyscy pamiętamy ileż to już razy prasa donosiła o sprzedaży Villi, a wszyscy wiemy gdzie on ciągle gra - podkreślał.

Soriano nie chciał jednak wypowiadać się na temat problemów ekonomicznych klubu i możliwości sprzedaży gwiazd w celu naprawienia finansów Valencii. Powiedział jedynie, że najważniejsze teraz są wyniki piłkarzy, którzy dają z siebie wszystko, by uzyskać awans do Ligi Mistrzów. Zapytany o tereny Estadio Mestalla, których sprzedaż odwleka się już od wielu miesięcy, Soriano zapewnił, że wszystko znajduje się pod kontrolą, a rozmowy są ciągle kontynuowane.

Na koniec prezydent wyraził nadzieję, że Valencia w najbliższym, trudnym spotkaniu z Realem pokażę formę z meczu z Barceloną i dopisze komplet punktów do swojego dorobku w tabeli, co przybliży zespół do zagwarantowania sobie upragnionego miejsca w Champions League.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Jarunio08.05.2009; 15:13
JarunioTakie nawesy az chce sie czytac! Oby tylko dotrzymal z takim nastawieniem do konca okienka transferowego! ;]
2. reniu08.05.2009; 18:12
reniuNo i dobrze a co do meczu udało się rok temu gdy VCF była 10. na koniec, wygrać 3:2 to może udać się w tym był bym zapomniał wygraliśmy też o Super Puchar ale i tak poszedł do Madrytu
3. sebol08.05.2009; 23:08
sebolMam nadzieję, że Soriano zaserwuje swym gościom czarną polewkę :)
4. Sowa09.05.2009; 10:15
SowaUtrzymać skład i zająć miejsce w Top 4 a wtedy następny sezon może być naprawde dobry w naszym wykonaniu ;D czas wrócić do LM bo tam jest nasze miejsce !!!