sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Joaquín Sánchez stwierdził, że Valencia w pełni zasługuje na wywalczenie awansu do kwalifikacji Ligi Mistrzów i zespół zrobi wszystko, by się tam znaleźć. Ximo zdaje sobie sprawę, że przed Nietoperzami bardzo trudne mecze, ale jego wiara w końcowy sukces jest bardzo mocna.

To byłoby bardzo niesprawiedliwe, jeżeli nie zakwalifikowalibyśmy się do eliminacji Champions League mimo wielkiego wysiłku, jaki dajemy z siebie. Musimy skupić się na spotkaniu z Realem Madryt i potem myśleć o czekających nas meczach z bezpośrednimi rywalami – powiedział prawoskrzydłowy.

Ex-Betico nie widzi innej możliwości, niż zakończenie rozgrywek Primera Division przynajmniej na czwartej pozycji: - Zamierzamy ukończyć ligę w pierwszej czwórce. Dobrze sobie radzimy w końcowej części sezonu i walczymy na szczycie. Mamy cztery finały i musimy skończyć zdecydowanie.

Ximo uważa, że Królewscy pomimo porażki z Barceloną będzie niezwykle trudnym przeciwnikiem: - Real Madryt jest prestiżowym klubem i będzie walczył do końca. To zespół, któremu nie można odpuścić w żadnym momencie, ponieważ ma graczy potrafiących odmienić losy meczu. To będzie trudne spotkanie.

Joaquín wspomniał również o swojej kondycji fizycznej: - Czuję się lepiej. Nadal mam kłopoty z moją kostką, ale mogę grać normalnie. Skupiam się na byciu z drużyną. Chcę zapomnieć o kontuzji najszybciej, jak to możliwe.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (6)

KOMENTARZE

1. dijey107.05.2009; 20:01
dijey1Cóż Ximo, chyba nikt nie wątpi, że Valencia zasługuje na CL.
A spróbujcie się tylko nie zakwalifikować...

2. Benio07.05.2009; 20:10
Beniono czekamy na LM w Valencii !
3. thunder_bird07.05.2009; 22:56
Wolne żarty . Wy na nic nie zasługujecie , może kilku piłkarzy tak , ale zdecydowanie nie Ty "Ximo" . My kibice zasługujemy na lige mistrzów , za to że wytrwaliśmy tyle oglądając ten kwas , który pokazujecie w meczach takich jak z Espanyolem.
4. miancio08.05.2009; 07:19
miancioaż muszę napisać. Jeżeli Ximo nie zasługuje na grę w LM, to może wyślemy tam tylko Villę, Silvę, Matę i Cesara? Nie chce mi się przypominać, kto ciągnął ten wózek w pierwszych kolejkach, kiedy to i Villa, i Silva zawodzili. Cofnij się pamięcią wstecz, zamiast pisać takie rzeczy. 2 dobre mecze Pablo i rzeczywistość prysła? Spójrz na to jak zagrał Pablo z Espanyolem - to możesz kwasem nazwać.
5. m198808.05.2009; 12:44
m1988Piwo dla Miancia!
6. cieneM08.05.2009; 20:47
cieneMdwa piwa - na takie komentarze powieki więdną...