sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Wszystko wskazuje na to, że grający na prawej flance Hiszpan i Portugalczyk będą gotowi na pojedynek z Getafe. Oboje rozpoczęli już ćwiczenia z piłką, co znaczy, iż proces ich rehabilitacji dobiegł końca.

Starania lekarzy i reszty załogi technicznej opłaciły się. Piłkarze trenowali dotychczas pod okiem fizjoterapeutów, którzy narzucili im indywidualny tok pracy, aby mogli w jak najszybszym tempie wrócić do zdrowia.

Przypomnijmy, że pochodzący z Kadyksu Joaquín przez dwa tygodnie cierpiał na zapalenie ścięgna, jakie wyłączyło go z gry w ostatnich dwóch spotkaniach ligowych. Teraz realizuje już wszystkie założenia szkoleniowców.

Dochodzący do pełni dyspozycji, po trwających ponad miesiąc dolegliwościach mięśniowych, Miguel brał udział w kilku częściach treningu, ale pod koniec zdecydowano się go oszczędzić, o czym zadecydował Antonio Giner, odpowiedzialny za służby medyczne w Valencii.

Fernando Morinetes oraz Vicente Guaita zrealizowali jedynie sesję kondycyjną, a potem przeszli na siłownię. Na lekkie problemy mięśniowe narzekali Hedwiges Maduro, Renan Brito wraz z Césarem Sánchezem, którzy nie pojawili się na boiskach Paterny.

W Miasteczku Sportowym nie stawił się również Vicente Rodríguez, który prosił klub o jednodniowe zwolnienie, dlatego że na świat przyszło jego dziecko. W sesji treningowej uczestniczyli zatem zawodnicy drugiego zespołu: Salva, Garabato, David Lombán, Carlos David, Ximo Forner, Alexis i Pita.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. Nevan_1428.03.2009; 17:51
Vicek ma dzidziusia :) Amuncik!
2. Gajos28.03.2009; 21:43
GajosOby grał tak dobrze jak tata :))
3. Nevan_1429.03.2009; 14:03
A to chłopak czy dziewczynka? Wiadomo coś na ten temat? ;)
4. Melpi29.03.2009; 18:47
Nie wiedziałam, że to kolejne dziecko. Gdzieś czytałam, że w marcu ma pierwszy raz zostać tatą :)
5. SokolVCF29.03.2009; 19:09
SokolVCFVicente ten sezon może zaliczyć do udanych. Nie gra często, ale jak gra to zawsze jest to dobry występ. Szkoda, że Emery jest tępakiem.