sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery po spotkaniu

Zibi, 23.03.2009; 23:47

Opiekun drużyny był bardzo zadowolony po końcowym gwizdku Rodrígueza Santiago w meczu pomiędzy Racingiem a Valencią. Bask cieszył się nie tylko z trzech punktów, ale także z czystego konta, jakie zachowali jego podopieczni.

„Ogólnie rzecz biorąc, mogę być zadowolony z trzech zdobytych punktów i z tego, że nie straciliśmy gola. To było to, czego potrzebowaliśmy. Wszyscy jesteśmy dzięki temu podbudowani” – mówił. – „Uważam, że druga żółta kartka, po której nasz zawodnik musiał opuścić boisko, była niesłusznie pokazana”.

Odnośnie przebiegu meczu, Unai powiedział: „W pierwszej połowie zagraliśmy źle. Poza rzutami rożnymi nie zagroziliśmy ani razu rywalom, a oni ciągle nękali nas atakami. Szkoda, że tak słabo radzili sobie moi piłkarze w ofensywie. Z kolei w drugiej części graliśmy naprawdę dobrze. Zareagowaliśmy, zaczęliśmy stwarzać sobie dogodne okazje i pokazaliśmy, że potrafimy się przemóc. Będąc w osłabieniu, piłkarze robili wszystko, by uzupełnić lukę po Alexisie. Przez dłuższy okres dominowaliśmy i wykorzystaliśmy świetną sytuację, z czego się cieszę”.

Według niego sprzeczka Albeldy z Albiolem, podczas której mogło dojść nawet do rękoczynów, była wynikiem udzielających się emocji w końcowych minutach spotkania. „To nie jest ważna wiadomość. Najistotniejsze jest to, że grupa wciąż jest zjednoczona, a piłkarze wszystko sobie wyjaśnili”.

Kategoria: Wywiady | Las Provincias skomentuj Skomentuj (0)

KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy.