sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Szkoleniowiec Valencii skomentował dziś powołania dwójki rekonwalescentów, Davida Silvy oraz Davida Villi. Bask twierdzi, że nierozważnym zachowaniem ze strony opiekuna reprezentacji byłoby postawienie na Davidów, zważywszy, że ci wciąż borykają się z drobnymi problemami i mogą nie znaleźć się w kadrze na mecz z Racingiem.

I tym razem Vicente del Bosque postawił na czwórkę Valencianistas. Powołania trafiły w ręce Albiola oraz Marcheny, ale to wybór Silvy i Villi skłania do polemiki, ponieważ wciąż zmagają się z urazami. Komentarza nie odmówił trener Valencii, który uważa, że udział w meczu dwójki piłkarzy byłby „nierozważnym” posunięciem.

„Decyzja o powołaniu do kadry Hiszpanii tych zawodników działa na szkodę Valencii, dlatego że są nieprzygotowani na rozegranie spotkania i prawdopodobnie w niedzielę w lidze nie wystąpią w ogóle”.

Sprawa rozstrzygnie się jutro przy wyborze zawodników do meczowej kadry albo najpóźniej w niedzielę. Jeśli piłkarze nie pojawią się na boisku w Santander, klub będzie mógł zwrócić się z prośbą o zwolnienie piłkarzy.

Na koniec Unai Emery powiedział, iż sztab szkoleniowy jest w stałym kontakcie z Fernando Hierro, dyrektorem sportowym reprezentacji, który sam angażuje się w obserwowanie dyspozycji kadrowiczów oraz troszczy się o ich zdrowie.

Kategoria: Wywiady | Las Provincias / Marca skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. dijey121.03.2009; 17:43
dijey1Nie dziwię się Unai'owi.
Drużyna mu się sypie, na kluczowych zawodników trzeba chuchać i dmuchać, a tu nadchodzi ryzyko odnowienia kontuzji w meczu reprezentacji.
No i jak tu się nie wkurzyć.