sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Baraja: "Nadal możemy uratować sezon"

Rivv, 18.03.2009; 20:38

Ruben Baraja wciąż sądzi, że pomimo ósmej lokaty, jaką obecnie zajmuje Valencia, klub jest w stanie osiągnąć w tym sezonie dobry rezultat. Jednocześnie pomocnik Los Ches nie wierzy w pogłoski mówiące, że zdecydowana większość zawodników odejdzie po sezonie, nazywając takie historie oznakami braku szacunku.

To wygląda jak pokaz braku szacunku w każdej sferze. To negatywne, ponieważ jest wymierzone bezpośrednio w graczy. Nie może to przynieść teraz niczego pozytywnego, ponieważ w tym sezonie nadal jest czas na to, aby nie został on zmarnowany - mówił zdenerwowany Ruben na konferencji prasowej.

El Pipo odmówił wypowiedzi o wyprzedaży w letnim okienku transferowym i nie chciał zdradzić, kto odejdzie z drużyny: - Nie wiem o tym, ponieważ nie jestem za to odpowiedzialny. Wszyscy mamy kontrakty i prawdopodobnie na koniec sezonu klub będzie rozmawiał z każdym, aby zorientować się w sytuacji.

Jednak by powrócić do miejsc dających grę w europejskich pucharach, Nietoperze muszą w końcu zacząć wygrywać. Baraja potwierdził, że główne problemy znajdują się na boisku: - W tamtym roku było dużo kłopotów zewnętrznych, teraz są tylko sportowe. Nie jesteśmy w dobrej formie, ale jest jeszcze czas do końca sezonu, by przywrócić Valencii miejsce, na które zasługuje.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte / Marca skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. baraja18.03.2009; 21:02
barajaBardzo cie lubię Ruben ale skoro twierdzisz, że jeszcze można uratować ten sezon i przywrócić Valencii należne jej miejsce w tabeli to SAM WEŹ SIĘ DO ROBOTY i daj młodzieży pozytwny przykład, że można bo ostatnio znowu zaczynasz grać piach. Jako były kapitan powinieneś wstrząsnąć tym towarzystwem, nawet Marcheną czy Albeldą. Skoro Emery nie daje sobie rady ze "starą gwardią" to ty mu w tym pomóż. Problemy problemami ale co wy macie do stracenia? Chcecie do końca sezonu odrabiać pańszczyznę i zwalać wszystko na klub? Weźcie się Panowie wreszcie do roboty, przestańcie się mazać i zacznijcie zapieprzać na tym boisku, żeby pokazać kibicom, że coś jeszcze możecie ugrać w tym sezonie. Rozumiem, że można przegrać mecz bo to tylko sport ale u was w ogóle nie widać zaangażowania. Reasumując liczę, że Ty (Baraja) pierwszy pokażesz, że jeszcze nie wszystko stracone i pociągniesz to "towarzystwo" do sukcesów.
2. sirvanisz18.03.2009; 21:12
sirvaniszJuż w meczu z Recre widać było, że zespół chce coś ugrać. Osobiście przeczuwam, że mecz z Racingiem będzie dla Valencii przełomowy. A co do wypowiedzi Barajy z zawodnikami to myślę podobnie. W blanquinegros nie będzie wielkiej wyprzedaży, są to zwykłe spekulacje.
3. pedro118.03.2009; 23:24
Nie ma innego wyjścia niż rozsądna wyprzedaż. Wystarczy np.przeczytać news o parcelach Solera.
Wypowiedź Barajy potwierdza, że w VCF panuje fatalna atmosfera. Do tego fala kontuzji: Villa, Joaquin, Miguel, Silva, żeby wymienić tylko najważniejszych.
4. fundmental19.03.2009; 12:58
z innej beczki.
VCF jest zainteresowana sprowadzeniem Diego Biseswara z Feyenoordu oraz Pedro Lopeza w miejsce Miguela...

co Wy na to??
5. pedro119.03.2009; 15:22
A my na to, że Pedro Lopez przedłużył kontrakt z Valladolid do 2014 r. Ocenia się, że kosztowałby 2-3 mln euro.

Jeśli chodzi o sprawę pogłosek o czystkach w kadrze VCF, dotyczy to m.in. Barajy. Klub rozważa nawet wcześniejsze rozwiązanie kontraktów z niektórymi niechcianymi, aby obniżyć koszty utrzymania kadry. Na tej liście jest Baraja i stąd jego oburzenie. Niepotrzebnie takie sprawy wyciągane są teraz na światło dzienne. To zagęszcza atmosferę i źle wpływa na motywację.