sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Niestrudzony utillero Bernardo España, znany wszystkim sympatykom Valencii jako Españeta, był gościem specjalnym i niewątpliwą gwiazdą Loży VIP-ów Estadio Mestalla podczas prezentacji strony internetowej Unibetu, www.sentimentvalencianista.com, poświęconej kibicom klubu w całym uniwersum.

Juan Barrachina, przedstawiciel sponsora, powiedział, że projekt jest dedykowany Valencii CF i wszystkim wiernym kibicom klubu.

Uruchamiamy serwis z Españetą w roli głównej, bowiem od lat służy temu klubowi. Poza mityczną postacią utillero, w uroczystości wzięli udział prezydent Vicente Soriano, dyrektor Marcos Martinez, szkoleniowiec Unai Emery oraz Joaquin. Ten ostatni pojawia się w filmiku reklamowym, podczas którego dzięki technice komputerowej widzom dane jest zobaczyć dość niecodzienne wyczyny Españety z futbolówką.

Españeta, el crack del balón - VCF Video

Strona ma być w pełni dostępna od poniedziałku. Agustin Soriano, z agencji Rosebud, osoba odpowiedzialna za powstanie tej witryny internetowej, zapewnia iż jest to niezwykle ambitny projekt, jeden z największych tego typu wykonany dla klubu piłkarskiego. Kolorystycznie, strona naśladuje barwy Valencii CF. Españeta przedstawia użytkownikom każdą sekcję i objaśnia ich zawartość.

Bernardo España: Pracuję w Valencii CF od przeszło 50 lat. Poznałem zawodników pokroju Kempesa, Claramunta, Fernando, Villi… Żyłem wielkimi momentami, jak wtedy gdy jednego roku wygraliśmy ligę i Puchar UEFA… Fani zawsze wspierali zespół. To strona dla Was. Nie jesteście kibicami Valencii CF, to wy tworzycie Valencię CF.

Kategoria: Ogólne | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Dzidek14.03.2009; 14:41
DzidekNews niejako w odpowiedzi na apel "Desultory" (-;
2. Desultory14.03.2009; 19:02
Dzidek, dzięki. Naprawdę podniosłeś mnie na duchu...
Jestem ciekaw, ilu z Was typuje dziś 3 pkt. dla VCF?
3. SokolVCF14.03.2009; 19:31
SokolVCFJa wierze w zwycięstwo i dziś czuje że na 100% zdobędziemy 3 pkt. Jakieś takie odczucie.
4. milena_1714.03.2009; 22:27
milena_17ja w zwyciestwo tez wierzylam a sam widzisz jaki wynik był... wazne ze chociaz to!!! amunt valencia!!!