sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vicente Soriano, prezydent Valencii CF, wespół z dyrektorem generalnym Javierem Gómezem i odpowiedzialnym za kwestie ekonomiczne wiceprezydentem Miguelem Zorio spotkali się z kapitanami zespołu oraz ze szkoleniowcem Unai'em Emerym, aby udzielić objaśnień związanych z koncepcją ustabilizowania sytuacji finansowej klubu.

Pustka w skarbcu dała się we znaki piłkarzom, którzy od kilku tygodni nie otrzymują należnych im wynagrodzeń, choć pomimo tego zapewniają o swoim zaufaniu do władz. W czwartek udało się podpisać długo wyczekiwaną umowę na sprzedaż praw do transmisji telewizyjnych z firmą Mediapro, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2014 roku i powinna przynieść zyski rzędu 50 mln euro na sezon. To najlepszy kontrakt telewizyjny w historii klubu - zapewnia Soriano.

Sukces w negocjacjach skłonił włodarzy do przeprowadzenia rozmowy z czterema kapitanami ekipy: Carlosem Marcheną, Raúlem Albiolem, Vicente Rodríguezem i Davidem Villą oraz trenerem Emerym. W spotkaniu, które miało miejsce w 5-gwiazdkowym walenckim hotelu The Westin, przedstawiciele zespołu dowiedzieli się, że już wkrótce należności wobec nich zostaną uregulowane. Niestety, nie padł żaden konkretny termin spełnienia tej obietnicy.

Oprócz tego, cała piątka dowiedziała się jak wyglądają plany ponownego wprowadzenia klubu w stan płynności finansowej. Kończąc, Soriano podziękował wszystkim przybyłym za udzielone wsparcie i dodawał im otuchy po wyeliminowaniu z rozgrywek o Puchar UEFA.

Kategoria: Ogólne | Super Deporte skomentuj Skomentuj (8)

KOMENTARZE

1. patryk101928.02.2009; 12:37
patryk1019Hehe, nic nowego ...
2. rafal19892228.02.2009; 14:26
rafal198922czeski film...
3. pedro128.02.2009; 16:11
Jeśli tak komentują sobie piłkarze spotkanie z Soriano mamy czeski film w niedzielę z Valladolid jak w banku.
4. AEiouY28.02.2009; 18:15
AEiouYheh kapitanowie... mam wrażenie że tam dalej mimo to żądzą Baraja z Albeldą, i bardzo dziwnym jest że próbuje się ich tak mocno na bok odsunąć...
5. SokolVCF28.02.2009; 18:46
SokolVCFSpotkanie w 5-gwiazdkowym walenckim hotelu "The Westin"... widzę, że tniemy koszty. Niedawno nie starczało nam na wypłatę dla piłkarzy a teraz szpan. A wystarczyłby zwykły spożywczak i oranżadka zamiast wykwintnego wina...
6. wk28.02.2009; 19:48
wkSokol, zapewniam cię, że za pobyt w hotelu Soriano zapłacił z własnej kieszeni ;)

Montoro strzelił gola dla Murci.
7. maciek.vlc28.02.2009; 21:46
Najlepsze, ze mimo podpisania kotraktu na kwote 250mln euro, i ze za pierwszy rok mediapro powinno dorzucic do kasy klubu 45mln, na ta kase jeszcze poczekamy niestety,bo mediapro nadal czeka na decyzje bankow, ktore mialyby dac gwarancje na te kwote. A tym czasem Soriano szuka firmy, ktora moglaby ubezpieczyc klub przed ewentualnym niewyplaceniem naleznosci wynikajacych z kontraktu.

Zaleglosci wobec pilkarzy 15mln + zaleglosci dla firm budujacych stadion 19mln...czyli na zadne transfery liczyc nie bedzie mozna...
8. Kanius01.03.2009; 13:03
KaniusO transferach możemy zapomnieć, co najwyżej będą to takie typu transfer Carleto(w takich granicach ceny). Jest wielu piłkarzy, którzy mogą odejść za darmo i to właśnie nich musimy obserwować, a wywalić tych, którzy już się nie nadają(Moro,Angulo,Torres,Viana,Del Horno itp). Grunt to przynajmniej chwilowe ustabilizowanie finansów i wypłacenie zawodnikom pensji, szkoda , że Soriano milczy odnośnie stadionu, bo on by rozwiązał połowę naszych problemów, dlaczego kryzys finansowy musiał się zacząć akurat wtedy gdy Valencia ma poważne kłopoty :/.