sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Mata: "Musimy skupić się na lidze"

Rivv, 27.02.2009; 23:04

Juan Mata stwierdził, że Valencia musi szybko zapomnieć o odpadnięciu z Pucharu UEFA, a najlepszym remedium na to będzie niedzielne zwycięstwo nad Valladolid. Hiszpan zdaje sobie sprawę, że wyeliminowanie z europejskich rozgrywek będzie wybaczone Nietoperzom tylko wtedy, jeśli drużyna zajmie miejsce w pierwszej czwórce La Liga zapewniając sobie tym samym grę w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Głównym celem na początku sezonu było zajęcie miejsca w pierwszej czwórce na finiszu rozgrywek i będziemy walczyć, by to osiągnąć. Czujemy się źle po odpadnięciu z Pucharu UEFA, ponieważ wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie zakwalifikować się dalej. Wiemy, co się zdarzyło i wszystko, co możemy teraz zrobić, to skupić się na teraźniejszości i uczynić co w naszej mocy, by skończyć sezon w czwórce najlepszych drużyn - zadeklarował młodzieżowy reprezentant Hiszpanii.

Dziś przed porannym treningiem trener i drużyna odbyli długą rozmowę o obecnej sytuacji. Mata ujawnił, że miała ona na celu zbudowanie wzajemnego zaufania: - Ten typ pogawędki ma na celu znalezienie pozytywnych stron i dać nam jakieś zaufanie. Dobrą rzeczą jest to, że teraz możemy skupić się na lidze i do kolejnych spotkań możemy przygotowywać się cały tydzień. Wraz ze złymi wynikami straciliśmy naszą pewność siebie, ale odzyskujemy ją i pomoże to w osiąganiu dobrych rezultatów.

Napastnik wierzy, że w najbliższym starciu z Valladolid fani swoim dopingiem pomogą drużynie: - W trudnych czasach ważne dla nas jest to, by być, mimo wszystko, zjednoczonymi. Spodziewam się, że w starciu przeciwko Valladolid stadion będzie pełny i nasi kibice pomogą nam wygrać. To szansa, by odwrócić kartę i osiągnąć dobry wynik.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (5)

KOMENTARZE

1. LukasZ_NS27.02.2009; 23:16
LukasZ_NSTylko ze pewnie z tej ligi mistrzow wylecimy predzej niz z pucharu uefa.....
2. pck27.02.2009; 23:18
pckAle zawsze 5 mln euro za samo zakwalifikowanie się do fazy grupowej. Poza tym dochodzą wpływy z transmisji meczy, prestiż klubu wzrasta...
3. patryk101928.02.2009; 10:19
patryk1019Wybaczyć ? Jak będą w pierwszej trójce ! xD
4. pedro128.02.2009; 10:57
A na czym innym mają się skupiać? Odpadli już ze wszystkich rozgrywek.
5. Desultory28.02.2009; 11:27
Mogliby się skupić także na treningach.