sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Emery: "To my powinniśmy awansować"

Rivv, 27.02.2009; 22:23

Szkoleniowiec Nietoperzy Unai Emery jest zdania, że jego podopieczni niezasłużenie odpadli z rozgrywek Pucharu UEFA. Trener stwierdził na pomeczowej konferencji, że gdyby nie indywidualne błędy zawodników w defensywie, to nie Dynamo, a właśnie Valencia cieszyłaby się z awansu do kolejnej rundy.

Uważam, że zasłużyliśmy na awans do następnej rundy. Wyszliśmy na boisko, by wygrać, lecz nie wykorzystaliśmy wszystkich stworzonych przez siebie szans i niestety, dwie pomyłki w obronie dużo kosztowały grając przeciwko tak efektywnemu rywalowi. Muszę im pogratulować - powiedział przygaszony Emery.

Entrenador w ostatnim czasie ciężko pracował wraz ze swoimi podopiecznymi nad poprawą gry defensywnej. Mimo, że w kolejnym meczu Valencia straciła gole, Bask sądzi, że zachowanie obrony poprawiło się: - Zawodnicy są zdruzgotani tym, że odpadli, ale myślę, że zaczynamy grać lepiej w obronie i będziemy to kontynuować. Głównym problemem jest to, że ciągle powtarzamy nasze błędy i dzisiaj kosztowało nas to szansę, by awansować do następnej rundy. Teraz musimy skupić się na naszym niedzielnym meczu i ogólnie na La Liga.

Jednocześnie trener zaprzeczał, jakoby w obliczu odpadnięcia z Copa del Rey i Pucharu UEFA, a także słabej postawy drużyny w lidze, wywierana była na zespole wielka presja: - Nie sądzę, że klub wywiera na nas większe ciśnienie. Każdy pamięta, że kiedy byliśmy na szczycie tabeli i rywalizowaliśmy we wszystkich trzech rozgrywkach, zawsze mieliśmy ostrożne podejście i tak samo jest teraz, kiedy nasza sytuacja się zmieniła.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF27.02.2009; 23:24
Adrian_VcFDla tej katastrofy nie ma żadnego usprawiedliwienia...
2. SokolVCF28.02.2009; 00:03
SokolVCFEmery musi zrozumieć, że w piłce nożnej chodzi o to by strzelać bramki. Lepsza jest ta drużyna co strzeli więcej goli. W dwumeczu lepszy bilans miało Dynamo więc to ono powinno i ujmując awansowało do następnej rundy. Zamiast przyznać się do słabej gry i kombinowania ze składem wymyśla jakieś dziwne komentarze.
3. patryk101928.02.2009; 10:33
patryk1019Kasy niema-nie grają, kasa jest-grają

Żadna filozofia xP
4. LSW28.02.2009; 12:33
LSW@ Sokol

No i właśnie o to chodzi w piłce :D ale zawsze ten reltywizm

@patryk

Oni jakoś tak wcześniej nie grali niż przestali dostawać kasę.