sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Arizmedni przeszedł testy medyczne !?

marcin90, 05.06.2007; 15:58
Osoba Javiera Arizmediego i zawirowania wokół zmiany barw klubowych przez Hiszpana po zakończeniu sezonu mogłyby posłużyć hiszpańskich reżyserom za całkiem ciekawy materiał przy pisaniu nowej telenoweli.

Miesiąc temu wydawało się niemal pewnym, że Arizmendiego na Mestalla nie zobaczymy. Niemniej w hiszpańskiej prasie pojawiały się wciąż plotki, jakoby napastnik Deportivo miał po sezonie trafić do ekipy Los Ches. Jak się okazały nie miały one w sobie wiele prawdy.

Arizmendi po zakończeniu obecnych rozgrywek wróci do swojego poprzedniego zespołu - Atletico Madryt, ale najprawdopodobniej jedynie po to, by zostać sprzedanym za wyższą kwotę do innego zespołu. Co ciekawe, jak podaje hiszpański dziennik Marca zawodnik przeszedł w Madrycie testy medyczne pod okiem lekarzy Blanquinegros. Czy to oznacza, że po sezonie wzmocni on Valencię? Władze obydwóch zespołów milczą jak zaklęte.

Jaki będą dalsze losy Arizmendiego i czy trafi on ostatecznie na Estadio Mestalla? Dowiemy się zapewne w następnym odcinku...

Kategoria: Transfery | Marca skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Assist_magik05.06.2007; 16:04
Assist_magikno ja myślałem, że nikt nie pobije Ximo w tych zawirowaniach, a tu proszę... Javier doskonale se poradził... i zgadzam się z Marcinem: genialny by był z tego scenariusz na telenowele :D
2. Mistic05.06.2007; 19:47
Misticciagle mysle ze nie jest on nam potrzebny .lepiej byloby sciagnac z realu Soldado ktory i tak pewnie w realu bedzie gral tylko w casstilli(jak mata) ... Arizmendi NIE! Soldado TAK!
3. Gajos05.06.2007; 21:52
GajosMOim zdaniem tez nie jest potrzebny w Valenci
4. el_moro_9_ches05.06.2007; 22:58
el_moro_9_chesprzecież to rzadziol