sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Były kapitan zespołu David Albelda stwierdził, że drużyna znajduje się w najgorszym momencie trwającej kampanii. Jeśli chcemy pozostać w pierwszej czwórce, musimy nadal walczyć – mówi 31-latek.

W trakcie sezonu sprawą naturalną są spadki i zwyżki formy. Myślę, że właśnie przeżywamy najtrudniejsze chwile; piłkarze gorąco pragną polepszenia sytuacji, ale to się nie udaje.

Kiedy nie osiąga się korzystnych rezultatów, morale spada. (…) To oczywiste, że gra obronna drużyny musi się poprawić. Musimy być świadomi, że przechodzimy nie najlepsze chwile i wszystko jest przeciwko nam, trzeba jednak z optymizmem patrzeć w przyszłość. Powinniśmy się starać grać bardziej zespołowo, poszczególne formacje muszą współpracować - wcześniej przynosiło to swoje owoce, ten element wymaga naszej pracy.

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (4)

KOMENTARZE

1. Adrian_VcF15.02.2009; 20:47
Adrian_VcFJuz wiadomo ze nie stracimy pozycji, ciagle bedziemy na 4 miejscu po tej kolejce. Od następnego meczu panowie pilkarze bierzecie sie w garsc i walczymy o 3 miejsce, ktore ciagle jest w zasiegu
2. pedro116.02.2009; 09:44
Albelda powiedział jeszcze, że odstępy między poszczególnymi formacjami są zbyt duże. Mówiąc inaczej nie ma współpracy i każdy sobie rzepkę skrobie. To już zadanie dla Emerego.
3. goly16.02.2009; 18:25
I ma absolutną rację, drużyna nie gra jako kolektyw w obronie o czym wspominałem wcześniej.
4. zippy118.02.2009; 10:28
Pedro masz racje każdy sobie rzepke.. zapewne kryzys finansowy klubu jednak miesza im w głowie i nie ma koncentracji w grze. Osobiście ja bym Albelde sprzedał, tak jak 30% całej kadry. Redukcja jest konieczna bo długi rosną..