sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Trener Valencii Unai Emery zapewnił, że jego zawodnicy, mimo trapiących klub problemów ekonomicznych, są w stanie koncentrować się tylko i wyłącznie na sprawach boiskowych.

Kierownictwo klubu jest dłużne piłkarzom zaległe pensje, ale szkoleniowiec twierdzi, że choć nadal nie wiedzą oni, kiedy dostaną pieniądze, nie martwi ich to: - Ta sytuacja nie powinna i nie będzie nas rozpraszać. Prezydent jest z nimi w ciągłym kontakcie, a klub nie szuka krótkoterminowych rozwiązań. Wierzę ślepo w odpowiednie nastawienie i zaangażowanie moich graczy.

Emery zadeklarował, że zawodnicy będą skoncentrowani w stu procentach na meczu z Malagą i w końcu zatrzymają swoją rozczarowującą dyspozycję: - U siebie zespół kolekcjonował zwycięstwa, choć z większą trudnością niż inni. Mamy złą passę i musimy ją zatrzymać. Malaga nie zdobywała wielu bramek, a teraz strzela ich mnóstwo. Wymagania w grze przeciw bezpośredniemu rywalowi są zawsze bardzo wysokie. Musimy być czujniejsi i zjednoczeni w defensywie.

Trener Los Ches zaapelował również do kibiców, by mimo słabszej gry i ekonomicznych problemów nie odwracali się od klubu: - Zachowanie fanów ogólnie jest bardzo dobre. Rozumiem, że czasami pokazują swoją dezaprobatę, ale wszyscy powinniśmy wiosłować w tym samym kierunku.

Kategoria: Wywiady | Marca / SuperDeporte skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. zippy118.02.2009; 10:37
Trener jednak powinien wziąć to pod uwagę, nie wierzę że zawodnicy o tym nie myślą, nie mówią. Jednak jako manager musi ich zmotywować i poukładać na boisku.