sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vicente Soriano nie dotrzymał słowa danego piłkarzom tydzień temu. Obiecany termin wypłacenia należności minął, a zawodnicy wciąż nie mogą znaleźć pieniędzy w portfelu.

Prezydent Valencii CF spotkał się dzisiejszego popołudnia z kapitanami drużyny: Marcheną, Albiolem oraz Vicente, aby raz jeszcze zapewnić o uregulowaniu płac piłkarzy. Soriano powiedział, że zawodnicy otrzymają miesięczne pobory „już wkrótce”.

W czasie, gdy cała drużyna realizowała zajęcia na boiskach Paterny (trening zamknięty dla reporterów), trójka piłkarzy została poproszona o chwilę rozmowy w szatni przez Soriano, który w towarzystwie dyrektora sportowego, Fernando Gómeza, przeprosił za zwłokę i zobowiązał do wypłacenia pensji jeszcze przed końcem miesiąca.

Czwarty kapitan, David Villa, wizytował w tym momencie siedzibę Cevisama, gdzie doszło do meetingu idola „Nietoperzy” z fanami.

Kategoria: Ogólne | Las Provincias / Marca skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. maciek.vlc14.02.2009; 00:25
Jak by nie bylo jest wsparcie pana Olivasa, prezydenta grupy Bancaja, który mówi, że klub jest dobrym klientem. Miejmy tylko nadzieję, że za słowami pójdą czyny!

Amunt!
2. mucha002914.02.2009; 17:06
mucha0029Skoro już teraz mają problemy z wypłatami, to co będzie jak przyjdzie czas kolejnych wypłat. Aż boję sę pomyśleć. To chyba początki końca.