sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Morientes o kryzysie

Rivv, 10.02.2009; 23:51

Fernando Morientes otwarcie przyznał, że nie potrafi podać konkretnego rozwiązania na aktualne sportowe problemy Valencii. Jednocześnie napastnik zaznaczył, że problem zaległych wypłat absolutnie nie ma wpływu na boiskową postawę Los Ches.

Ekipa z Mestalla doznała piątej wyjazdowej porażki z rzędu. El Moro zauważył, że drużyna walcząca o Ligę Mistrzów nie może tracić goli w każdym meczu, lecz nie powiedział jasno, w jaki sposób przeciwstawić się tej sytuacji: - Nie znam rozwiązania na to, byśmy w końcu przestali tracić bramki. Sądzę, że jest to problem, o którym myślą wszyscy w Valencii, ale jedyną rzeczą, którą możemy zrobić, to wykonywać polecenia trenera i poprawić się w tym aspekcie. Ciągle tracimy gole, które kosztowały nas punkty i odsunęły nas od naszych celów. To coś, o czym trzeba pomyśleć.

Klub jest dłużny zawodnikom 16 milionów euro zaległych wypłat, jednak były zawodnik między innymi Realu Madryt, AS Monaco czy Liverpoolu stwierdził, że nie jest to problem i graczy nie martwi ta sytuacja: - Nie niepokoimy się, kapitan powiedział nam, co przekazał klub. On myśli więcej o drużynie niż o tym. Kiedy oni płacą, to płacą, nie wierzę, że będzie problem. Zawsze uważałem Valencię za znaczący klub i nie będzie kłopotów w tym sensie.

Morientes nie omieszkał wypowiedzieć się także o najbliższym przeciwniku drużyny Nietoperzy, Maladze: - To drużyna w formie, ciągle grają dobrze. Są na dobrej pożycji i mają inne spojrzenie, ale dla nas nie liczy się nic innego niż trzy punkty. Remis albo porażka byłaby bardziej niż bolesna.

Kategoria: Wywiady | Marca skomentuj Skomentuj (3)

KOMENTARZE

1. GazdziorekVCF11.02.2009; 00:08
GazdziorekVCFPo za tematem:
Mata strzelil gola dla reprezentacji u-21
w meczu z Norwegia :))
2. villa511.02.2009; 13:54
villa5Zauważyłem że często nasi gracze gdy tracą piłkę po prostu o nią nie walczą. W obronie nie może pracować tylko i wyłącznie czwórka naszych defensorów lecz cały zespół.To że np. Vicek czy Villa albo Ximo są graczami ofensywnymi nie oznacza że są oni zwolnieni z zadań w defensywie.Nie powinni pokładać nadziei tylko na naszej obronie, która zresztą jak sami wiemy nie jest najlepszą w lidze.Drużyna jest drużyną i powinna ona robić wszystko razem by osiągnąć sukces.
3. LisekJunior12.02.2009; 12:27
Masz racje, Valencia ma problem z obroną, tak jak mówiłeś dobrze by było gdyby linia pomocy cofnęła sie kiedy piłkę ma przeciwnik. Trener mógłby zaryzykować i w następnym meczu mógłby ustawić inną formacje, nałożyć większy nacisk na obrone.