sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Vicente Soriano: "Są pozytywy"

Ulesław, 10.02.2009; 11:14

Zasępiona twarz Vicente Soriano po meczu z Osasuną mówiła więcej, aniżeli usłyszeć od prezydenta Valencii zdołali po meczu dziennikarze. Soriano, pomimo rozczarowania wynikiem, próbował doszukiwać się pozytywów w grze zespołu, szczególnie, że klub boryka się z potężnymi kłopotami. Według prezydenta klubu, piłkarze pokazali wolę walki i pełen profesjonalizm, pomimo opóźnień w wypłacie należnych im wynagrodzeń.

Postawa piłkarzy była odpowiednia, uważam, że zasłużyliśmy przynajmniej na remis. Przegraliśmy kolejny mecz wyjazdowy, ale kolejny raz przegraliśmy po walce i niezasłużenie. Nie mówię, że Osasuna nie zasługiwała na wynik - my po prostu także zrobiliśmy wszystko, aby wywieźć z Pampeluny punkty. Mieliśmy różne okazje, w tym kilka w ostatnich minutach, by jednak zwyciężyć, ale futbol jest jaki jest - tym razem to my musieliśmy pogodzić się z porażką. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak patrzeć w przyszłość i zwyciężyć w przyszłym tygodniu z Malagą - powiedział dziennikarzom Vicente Soriano.

Kategoria: Wywiady | Las Provincias skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. pedro110.02.2009; 12:21
Rzeczywiście, powinien być remis, ale czy naprawdę to ma być szczyt aspiracji VCF?
2. Vicente.Rodriguez10.02.2009; 15:39
Vicente.Rodriguezchec walki, przepraszam nie wydaje mi sie zeby piłkarze vcf pokoazali wolę walki chocby na srdednim poziomie.
No może Baraja, Moretti i Vicente