sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

Albiol: "Znów jestem zdrowy"

Dzidek, 05.02.2009; 15:48

Obrońca reprezentacji Hiszpanii Raúl Albiol robi wszystko co w jego mocy, by wyeliminować wszelkie skutki urazu mięśni i ma nadzieję pojawić się w niedzielę na El Sadar, o ile oczywiście Unai Emery uzna go za niezbędnego.

Z niecierpliwością oczekuję powrotu do zespołu. Cierpię wiele, kiedy jestem poza drużyną. Mam nadzieję dołączyć w tygodniu do ekipy i zagrać przeciwko Osasunie. Rywale grają o przetrwanie i nie będzie nam łatwo. Musimy zapomnieć o oponentach i skoncentrować się na dobrej grze i uzyskaniu trzech punktów, by utrzymać się w czołowej czwórce.

Według Albiola, zespół jest na właściwej drodze ku osiągnięciu najważniejszego celu trwającej kampaniiv - awansowania do Ligi Mistrzów: - Jesteśmy w czołówce tabeli, postaramy się poza nią nie wypaść i mam nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy będziemy mogli cieszyć się z występów w Champions League.

Wciąż młody stoper jest przekonany, że - począwszy od niedzieli - drużyna zacznie poprawiać się w defensywie, która była zależna od licznych absencji, osłabiających linię obronną. Poprawimy się w tym aspekcie. Jestem co do tego pewien. Cały team wykonuje ogromną pracę, by móc to osiągnąć. Spotkania rozgrywano w niedziele i środy, ciężko było znaleźć czas na trenowanie elementów taktycznych. Teraz, zanim zagramy w Pucharze UEFA, mamy czas przygotować się zarówno do rozgrywek ligowych, jak i starcia z Dynamem Kijów, ponieważ walczymy o ważny europejski tytuł.

Kategoria: Wywiady | valenciacf.com skomentuj Skomentuj (1)

KOMENTARZE

1. villa505.02.2009; 18:57
villa5Cieszę się że wraca Albiol, bo zdecydowanie za długo naoglądałem się pana mgr.Zapchajdzióra Maduro.