sonda
VCF.pl - Strona Główna
Panel użytkownika załóż konto przypomnienie hasła
RSS RSS

VALENCIA CF – AKTUALNOŚCI

W wywiadzie dla hiszpańskich mediów, pomocnik Valencii oraz reprezentant Portugalii, Manuel Fernandes, wyznał, iż kluczowym dla przyszłości zespołu będzie miesiąc styczeń, podczas którego zawodnicy Valencii rozegrają szereg trudnych spotkań.

„Styczeń będzie bardzo ważnym, a zarazem trudnym miesiącem. Spotkamy się z bardzo silnymi rywalami, jednak spodziewamy się korzystnych wyników” – powiedział portugalski zawodnik, który dodał, że świąteczną przerwę spędził w miłej atmosferze: „Wakacje spożytkowałem na spotkanie z rodziną. Czułem się bardzo dobrze i jestem w stanie ponieść trudy drugiej połowy sezonu.”

W odniesieniu do pierwszego spotkania, jakie Valencie stoczy na Estadio Mestalla z Atletico Madryt (przyp. 3 stycznia 2009), Fernandes odrzekł: „Mecz zadecyduje o naszej pozycji w tabeli. Atletico ma czterech bardzo niebezpiecznych atakujących, na których trzeba będzie zwrócić szczególną uwagę, są jednak silni także w innych formacjach. Każde spotkanie dodaje im pewności. Ciągle liczą się w walce o mistrzostwo.”

W związku z trudnym początkiem nowego roku, pierwszy trening valencianistas został zaplanowany już na 1 stycznia, o czym także wspomina Fernandes: „Wiemy, że 3 stycznia czeka nas bardzo trudny mecz z Atletico, a tuż po nim czeka nas potyczka z Racingiem. Musimy być przygotowani optymalnie, dlatego trening 1 stycznia jest uzasadniony.”

Kategoria: Wywiady | Super Deporte skomentuj Skomentuj (2)

KOMENTARZE

1. Radek31.12.2008; 03:40
RadekCóż. Powinni tak samo przykładać się do każdego meczu. Zakładam, że w tych dwóch meczach Valencia zdobędzie 6 pkt., ale później musi zadbać o to, żeby (respektując każdego przeciwnika) równie dobrze przygotować się do meczów ze słabszymi przeciwnikami, żeby nie sprawić niemiłej niespodzianki kibicom.
2. chala1131.12.2008; 10:35
Ciekawe w jakim stanie przyjdzie na trening 1stycznia ;]